אינטליקנה מצרפת את ד"ר דב תמרקין, מייסד ומנכ"ל פואמיקס לשעבר, לדירקטוריון החברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאינטליקנה מצרפת את ד"ר דב תמרקין, מייסד ומנכ"ל פואמיקס לשעבר, לדירקטוריון החברה


ד"ר דב תמרקין
ד"ר תמרקין מחזיק בתואר דוקטור (Ph.D.) בכימיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים

אינטליקנה (ת"א: אנטל), העוסקת בתחום הקנאביס הרפואי ופועלת במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח ומקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי, מתכבדת להודיע על הצטרפותו של ד"ר דב תמרקין כדירקטור פעיל בחברה. בנוסף לחברותו בדירקטוריון, ד"ר תמרקין ילווה את הנהלת החברה באופן שוטף בנושאים אסטרטגיים וגיוסי הון, וייקח חלק פעיל בהובלת פעילות החברה בתחום מחקר ופיתוח מוצרים מבוססי קנאביס רפואי, לרבות במסגרת שיתופי פעולה אסטרטגיים של החברה.


לד"ר תמרקין ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתעשיה הפרמאצבטית. בשנת 2003 ייסד ד"ר תמרקין את חברת פואמיקס, המפתחת וממסחרת תרופות חדשניות בתחום רפואת העור (NASDAQ:FOMX), והיה המנכ"ל שלה עד שנת 2017. הוא הוביל את הנפקתה של פואמיקס ב-2014 בנאסדק בארה"ב, ותחת ניהולו גייסה החברה בבורסה כ- 160 מיליון דולר.


ד"ר תמרקין מחזיק בתואר דוקטור (Ph.D.) בכימיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
אורי וייס, מנכ"ל אינטליקנה: "אנו שמחים על הצטרפותו של דב לדירקטוריון החברה. דב יכהן בחברה כדירקטור וכיועץ והוא מביא עימו ניסיון רב מתחום הפארמה וניסיון עסקי במסגרתו ייסד את פואמיקס והנהיג אותה במשך 14 שנה, לרבות הנפקתה המוצלחת בנאסדק. אנו משוכנעים כי לדב תהיה תרומה חשובה לפיתוח העסקי של אינטליקנה."

אודות אינטליקנה
החברה עוסקת בתחום הקנאביס הרפואי ופועלת במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח והיא מקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il