או.פי.סי אנרגיה: דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיבידנד בהיקף כולל של כ-200 מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאו.פי.סי אנרגיה: דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיבידנד בהיקף כולל של כ-200 מיליון שקל


גיורא אלמוגי, מנכל או.פי.סי אנרגיה בעמ
סכום החלוקה משקף תשואה של 5% ביחס לשוויה הנוכחי של החברה בבורסה
חברת או.פי.סי אנרגיה מדווחת היום, כי דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיבידנד בסך של כ-200 מיליון שקל (כ-1.398 שקל למניה) לבעלי מניותיה.

היום הקובע לחלוקת הדיבידנד הינו 24/10/2019, והוא ישולם במזומן בתאריך 6/11/2019 לבעלי המניות של או.פי.סי. שוויה של או.פי.סי בבורסה עומד כיום על כ-4 מיליארד שקל כך שסכום החלוקה משקף תשואת דיבידנד בשיעור של כ-5% ביחס למחיר המניה הנוכחי.

הדיבידנד יחולק מתוך סך רווחי החברה הניתנים לחלוקה שעומדים, נכון ליום 30.6.2019, על כ-234 מיליון שקל. יתרת המזומנים ופקדונות של החברה, נכון לסוף הרבעון השני 2019, עמדה על כ-379 מיליון שקל, כאשר מאז תום הרבעון השני דיווחה החברה על מספר אירועים משמעותיים שהביאו לעלייה בהיקף המזומנים שברשותה. כך, באוגוסט האחרון גייסה החברה כ-155 מיליון שקל בהנפקת מניות פרטית לגופים מוסדיים, שנועדה בין היתר להגדיל את אחזקות הציבור בחברה באופן שיאפשר לה להמשיך ולהיכלל במדדי הבורסה המובילים. כמו כן, שוחררו מזומנים מוגבלים בהיקף של כ- 80 מיליון שקל במסגרת פסק בוררות תמר שדחה את כל טענות "קבוצת תמר" כלפי חברת הבת, או.פי.סי רותם.

במחצית הראשונה של 2019 רשמה אופיסי הכנסות בסך כ-658 מיליון שקל, EBITDA בסך כ-178 מיליון שקל ורווח המיוחס לבעלי המניות של החברה בסך כ-40 מיליון שקל.

או.פי.סי אנרגיה בע"מ, הינה חברת החשמל הפרטית הראשונה והמובילה בישראל העוסקת בייזום, פיתוח, הקמה ותפעול של תחנות כוח וכן ייצור חשמל ואספקתו ללקוחות פרטיים וחברת החשמל. החברה מחזיקה ב-80% בפרויקט תחנת הכוח מישור רותם, ב-100% בפרויקט תחנת הכוח חדרה אשר נמצא בשלב הרצה, וב-95% מפרויקט תחנת הכח צומת, הנמצאת בשלבי פיתוח (וצפויה להחזיק ב-100% בה, עם השלמת עסקת רכישת מניות המיעוט בצומת).טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il