ענקית הביטוח AIG וקבוצת הביטוח הראל משתפות פעולה בהעמדת מימון לקבוצת Blackstone בגין רכישה ושיפוץ של נכסי מולטיפמילי בקופנהגן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמיענקית הביטוח AIG וקבוצת הביטוח הראל משתפות פעולה בהעמדת מימון לקבוצת Blackstone בגין רכישה ושיפוץ של נכסי מולטיפמילי בקופנהגן


איציק טאוויל, סמנכל בכיר, מנהל אגף השקעות אשראי בחטיבת ההשקעות, קבוצת הראל ביטוח ופיננסים. צילום- מיה כרמי-דרור
זו הפעם ראשונה בה הראל מבצעת השקעות ישירות במדינות הנורדיות, בדנמרק, במימון פורטפוליו מולטיפמלי המורכב מ- 153 נכסים המאכלסים כ- 2,000 יח"ד ונמצאים במיקומים מרכזיים בקופנהגן. זו גם הפעם הראשונה בה AIG מבצעת שת"פ בהלוואות ישירות עם משקיע ישראלי
הראל ביטוח ופיננסים משתפת פעולה עם קבוצת AIG לטובת מימון בגין רכישה ושיפוץ של פורטפוליו גדול של נכסי מולטיפמילי בקופנהגן, דנמרק. הפורטפוליו מורכב מ- 153 נכסים המאכלסים כ- 2,000 יח"ד ונמצאים במיקומים מרכזיים בקופנהגן, מדובר על פיזור רחב מאוד של נכסים בפורטפוליו ללא תלות בנכס בודד או בשוכר בודד. נדל"ן למגורים בקופנהגן הינו ענף חזק ויציב, אשר מתאפיין בביקושים גבוהים ויציבים ונמצא במומנטום חיובי בשנים האחרונות. סקטור המולטיפמילי (מגורים בשכירות) הינו סקטור דפנסיבי שמתפקד בצורה טובה גם בעיתות משבר.

זו הפעם הראשונה בה הראל נחשפת בהשקעה ישירה למדינות הנורדיות בצפון אירופה. כלכלת דנמרק מתפקדת בצורה יוצאת דופן, כאשר המדינה בעלת דירוג בינלאומי AAA. דנמרק נחשבת למדינה בטוחה להשקיע בה, הודות ליציבות הפוליטית והכלכלית והבהירות המשפטית.

נכון ליולי 2018 מונה אוכלוסיית מטרופולין קופנהגן כ- 777 אלף תושבים ובעשור האחרון היא גדלה בקצב של כ- 1.5% לשנה. תחזיות לעתיד צופות כי עד לשנת 2035 יתווספו לעיר בין 135 ל- 150 אלף תושבים (כ- 20%) זאת, כפועל יוצא של הגירה פנימית אליה, כבירתה וכמנוע הכלכלי והתרבותי של דנמרק כולה.

מדובר במימון בהיקף משמעותי וב- LTV של כ- 60% שהועמד ע"י קונסורציום בארגונה של AIG. מדובר בהלוואה לכ- 5 שנים. חלק הראל בהלוואה הינו כ- 215 מיליון ₪. זו הפעם הראשונה בה AIG מבצעת שת"פ בהלוואות ישירות עם משקיע ישראלי.

ענקית הביטוח AIG הינה אחת מחברות הביטוח הגדולות בעולם, שווי השוק שלה עומד על כ- 49 מיליארד דולר והיא מדורגת במקום ה- 66 בדירוג ה- Fortune 500 לשנת .2019 AIG הוקמה בשנת 1919, היא מעסיקה כ- 50 אלף עובדים ופועלת ב- 80 מדינות ברחבי הגלובוס.

הלוות הן מספר קרנות של Blackstone, קבוצת Blackstone הוקמה ב- 1985, נמנית עם קבוצות ההשקעות הגדולות בעולם ובעלת שווי שוק של כ- 63 מיליארד דולר. הקבוצה מנהלת נכסים בהיקף של כ- 512 מיליארד דולר. זרוע השקעות הנדל"ן של הקבוצה הוקמה בשנת 1991 והינה קרן ה- PE הגדולה ביותר בעולם לניהול נכסי נדל"ן עם נכסים בשווי למעלה מ- 154 מיליארד דולר תחת ניהולה.

איציק טאוויל, שמנהל את תיקי האשראי של הראל ואת השקעות הנדל"ן שלה מסר כי "שיתוף הפעולה יחד עם AIG, אשר הינה קבוצת ביטוח בינלאומית מובילה, מהווה נדבך נוסף באסטרטגיה של הראל לגיוון תיק האשראי, הן מבחינת סוגי הנכסים והן מבחינה גיאוגרפית, במטרה לייצר לטובת העמיתים והמבוטחים של הראל תשואה יציבה, לאורך זמן, ברמות סיכון ראויות, ע"י השקעה ביחד עם שותפים חזקים, בהלוואות איכותיות ובמיקומים מרכזיים"טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il