רוסאריו על אפריקה נכסים: אפסייד של 25% - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמירוסאריו על אפריקה נכסים: אפסייד של 25%


שיא מנוביץ, אנליסט רוסאריו ייעוץ ומחקר
שיא מנוביץ', אנליסט רוסאריו ייעוץ ומחקר

אפי נכסים חוזרת לקדמת הבמה כאשר היא נמצאת כיום במצב טוב למדי ובפתחה של תקופה חדשה. מעבר לתיק נכסים מניבים חזק, צבר גדול של פרויקטי מגורים וקרקעות באירופה, ותזרים פרמננטי שעתיד לנבוע מפרוייקטי ה-BOT הגדולים, החברה נהנית כיום גם מהנהלה יציבה ומבעלי עניין אסטרטגיים כגון ביג ומגה אור אשר עומדים איתן מאחוריה. כמו כן, חשוב לשים לב גם לפוטנציאל הצפת הערך שמסתתר מאחורי הפרויקטים המניבים אשר נמצאים בשלבי הקמה ורושמים קצבי אכלוס טובים.


לאחר שסיימה בהצלחה את הפרויקט בהרצליה (גליל ים) וצפויה להתחיל את הפרויקט שזכתה בו בשוהם, החברה מאמינה כי תחום הדיור להשכרה הינו תחום פעילות בצמיחה ומתכוונת להמשיך ולהתמודד גם על מכרזים נוספים. בנוסף, לאחר שחנכה ממש לאחרונה את הנכס הראשון שלה בקראקוב, נראה כי החברה מביעה אמון גדול בכלכלת פולין, מה שעשוי להוביל אותה להרחבת הפעילות במדינה. רמות המינוף של החברה נעות כיום סביב הממוצע ביחס לחברות מסקטור הנדל"ן ועל פי דעתנו, שיעורי מינוף אלה הם אינם נמוכים אמנם, אך מנגד גם לא נוגעים באזורים מסוכנים של מינוף יתר ונטול אחריות.


הערכת השווי של אפי נכסים נעשתה בגישת השווי הנכסי הנקי (NAV), כאשר ביצענו הערכת שווי לכל פעילויות החברה בנפרד תחת הנחות שונות. גם כאשר נקטנו בגישה שמרנית בנוגע לתמחור שווי הנכסים, אשר חלקם נלקחו על פי שווים בספרים, אנו רואים כי מניית החברה נסחרת מתחת לערכה הכלכלי. אנו מעריכים את השווי הכלכלי הראוי לחברה בכ-4 מיליארד ₪ המשקף שווי ראוי למניה של כ-142 ₪ ואשר מגלם Upside של כ-25% ביחס למחיר השוק הנוכחי.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il