דיסקונט ברוקראז' סבורים כי על אף האתגר שמתחדד במסחר, השפל ההיסטורי בתשואות הוא שמכתיב את הטון ומעלה את מחיר היעד מעלה - טלנירי










TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

דיסקונט ברוקראז' סבורים כי על אף האתגר שמתחדד במסחר, השפל ההיסטורי בתשואות הוא שמכתיב את הטון ומעלה את מחיר היעד מעלה


דיסקונט
לאחר עלייה של כ- 38% מתחילת השנה סבורים בדיסקונט ברוקראז' כי מניית מליסרון עוד לא אמרה את המילה האחרונה וקיים עוד אפסייד (12%)
בדיסקונט מציינים כי תשואת אג"ח החברה, וכל שכן שיעורי ההיוון המשתמעים אינן מגלמים את הירידה בתשואות הקיימות בשוק. ירידת זו עשויה להתבטא בירידה נוספת בשיעורי ההיוון או בעליית המכפילים – דבר שטרם מצא ביטוי בתמחור המנייה הנוכחי.

לטענת ישי ששון, רו"ח ואנליסט בכיר בדיסקונט ברוקראז' החברה ממשיכה להציג תוצאות עסקיות טובות על אף האתגר בפעילות המסחר, וכי אף ניראה לכאורה כי האתגר בפעילות המסחר מתחדד. עם זאת, ששון מציין כי בנסיבות הכלכליות הנוכחיות השפל בתשואות הקיים בשוןוקים הוא שמכתיב את הטון בפרט שטרם ראינו את השפעתו במחיר מניית החברה.

בדיסקונט בחנו את הירידה בשיעורי ההיוון המשתמעים, והגיעו למסקנה כי ירידה זו הייתה מזערית (0.1% בלבד). זאת כאשר תשואת האג"ח ירדה ב- 1.2% (ירידה שהינה סבירה לחלוטין). בנסיבות אלו סבורים בדיסקנט כי יש מקום לירידה נוספת של 0.2% לפחות. ירידה שכזו במקביל לעליית מכפיל ה- FFO ל- 12 (שהינו נמוך ביחס למקובל בשוק) גוזרת למניית החברה שווי כלכלי של 235 ₪ המשקף אפסייד של 12%.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il