מידרוג מעלה דירוג האיתנות הפיננסית של בנק לאומי מ- aa2 ל- aa1 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמידרוג מעלה דירוג האיתנות הפיננסית של בנק לאומי מ- aa2 ל- aa1


מידרוג
האופק שונה מחיובי ליציב

מידרוג מעלה את הערכת האיתנות הפיננסית הפנימית (BCA) של בנק לאומי בע"מ ("הבנק") מ- aa2.il ל-aa1.il. כיוון ההתפתחות של הערכת האיתנות הפיננסית הפנימית שונה מחיובי ליציב.


דירוגי הפיקדונות לזמן ארוך והחוב הבכיר של הבנק נותרו Aaa.il באופק יציב והם ממשיכים לגלם הנחת תמיכה חיצונית גבוהה מצד המדינה, של רמת דירוג אחת[1] (נוטש) ביחס להערכת האיתנות הפיננסית הפנימית.


דירוגי החובות הנחותים (לא מוכרים לצורך באזל III) נותרו על כנם כדלקמן: Aa1.il באופק יציב לכתבי התחייבות הנדחים (הון משני תחתון), Aa2.il (hyb) באופק יציב לשטרי ההון הנדחים (הון משני עליון) ו- Aa3.il (hyb) באופק יציב לשטרי הון נדחים (הון ראשוני). דירוגים אלו מגלמים את הנחיתות המבנית של חובות אלו ביחס לחוב הבכיר של הבנק, את מדרג הבכירות בין החובות הנחותים עצמם, את השפעת מנגנוני ספיגת ההפסדים הגלומים בהם והנחה לתמיכה חיצונית גבוהה מצד המדינה.


נציין, כי דירוג החובות הנחותים מוגבל, כך שהפער המינימאלי האפשרי בין דירוג החוב הבכיר של הבנק לחובותיו הנחותים ובין החובות הנחותים עצמם הינו רמת דירוג אחת (נוט'ש), המשקפת את ההפסד הצפוי היחסי הגבוה יותר לאורך מבנה ההתחייבויות. כמו כן, מידרוג מותירה על כנו דירוג P-1.il לפיקדונות לזמן קצר.

[1] הסתברות התמיכה מוערכת על ידנו כגבוהה ואינה שונה ביחס לבנקים אחרים במערכת אולם בשל ה- BCA הגבוה אינה יכולה להשתקף ביותר מנוטש אחדטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il