משרד התחבורה מייעל את מערך האוטובוסים באמצעות מערכת ביג דאטה חדשה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמשרד התחבורה מייעל את מערך האוטובוסים באמצעות מערכת ביג דאטה חדשה


צביקה גולדרייך
המערכת הוטמעה על ידי חברת ה-BI אופיסופט. צביקה גולדרייך מנכ"ל אופיסופט: "המערכת החדשה מחליפה מערך בקרים אנושיים יקר ומסורבל וחוסכת לציבור מיליוני שקלים בשנה"

חברת הBI והאנליטיקה אופיסופט פיתחה את מערכת כל נתון, מערכת ביג דאטה אשר פותחה עבור משרד התחבורה ונועדה להגביר את הבקרה, הפיקוח והאכיפה של משרד התחבורה על מפעילי התח"צ בישראל. המערכת רושמת את נסיעות כלל מערך התחבורה הציבורית בישראל, המדווחות לה באופן רציף ושוטף.


המידע המתקבל מעובד באמצעות אלגוריתמים חכמים לדיווח על הקדמות, איחורים או נסיעה שלא התרחשה כלל. כתוצאה מכך, כל החריגות של מפעילי התחבורה הציבורית מלו"ז ההיסעים אשר נשלח למשרד התחבורה, יאותרו תוך 72 שעות ויעברו ישירות לאיכפה מנהלית. מפעילי התחבורה הציבורית יקנסו ותלונות של פניות הציבור של נוסעים יטופלו תוך זמן קצר יחסית.

צביקה גולדרייך, מנכ"ל אופיסופט: "מערכת כל נתון מחליפה את מערך הבקרים האנושיים אשר ביצעו בקרה מדגמית לכ-25 מליון נסיעות בשנה עד לכניסת המערכת החדשה. המערכת שפיתחנו חוסכת למשרד התחבורה תפעול של מערך מורכב שעלותו עמדה על כ10 מיליון שח בשנה".

ממשרד התחבורה נמסר – "תוכנית הביג דאטה "כל-נתון" מטמיעה לתוכה מידע רב שמגיע ממערכות התכנון והרישוי, מסלקות ודיווחי מערכותGPS . הנתונים המדווחים ל-"כל-נתון" מאפשרים לספק תמונת מצב מדויקת של ענף התחבורה הציבורית בישראל, עד לרמת הנסיעה הבודדת. ניתוחי ביג-דאטה יאפשרו לזהות מגמות, תופעות בעייתיות ותחומים הדורשים התייחסות מיוחדת".

אודות אופיסופט:
חברת אופיסופט מתמחה בהטמעת פתרונות מתקדמים בעולמות ה- BIG Data & Analytics בקרב מגוון רחב של לקוחות ומגזרים. לחברה ניסיון רב במימוש פתרונות מבוססי ענן הכוללים איסוף ואירגון מידע, ניתוח וחיזוי אתגרים עסקיים, פתרונות לניהול חכם מבוסס מידע ותצוגה אישית ומתקדמת של עולם המידע הארגוני. החברה מונה כ- 200 עובדים ולפני כשנה נרכשה על ידי קבוצת SQLink אחת מחברות התוכנה וה IT הגדולות בישראל.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il