פייבר מגישה הצהרת רישום להנפקה ראשונה לציבור שמוצעת - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

פייבר מגישה הצהרת רישום להנפקה ראשונה לציבור שמוצעת


Fiverr
פיבר מתכוונת לרשום את המניות הרגילות שלה בבורסה לניירות ערך של ניו יורק בסימול FVRR

Fiverr International Ltd. הודיעה היום שהיא הגישה באופן ציבורי הצהרת רישום על גבי טופס F-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור מוצעת של המניות הרגילות שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו. פיבר מתכוונת לרשום את המניות הרגילות שלה בבורסה לניירות ערך של ניו יורק בסימול FVRR.


J.P. Morgan Securities LLC ו-Citigroup Global Markets Inc. ישמשו כמנהלי חיתום משותפים מובילים של ההנפקה המוצעת. גם BofA Merrill Lynch ו-UBS Securities LLC ישמשו כמנהלי חיתום של ההנפקה המוצעת. Oppenheimer & Co. Inc., JMP Securities LLC ו-Needham & Company, LLC ישמשו כמנהלים משותפים של ההנפקה המוצעת.


ההנפקה תיעשה רק באמצעות תשקיף. עותקים של התשקיף המקדמי שקשור להנפקה, כשיהיה זמין, אפשר יהיה להשיג במקומות הבאים:
J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717
או בטלפון: 1-866-803-9204 או בדואל: prospectus-eg_fi@jpmchase.com
Citigroup Global Markets Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717


או בטלפון: 1-800-831-9146


הצהרת רישום הקשורה לניירות הערך האלה הוגשה ל-SEC אבל לא נכנסה עדיין לתוקף. לא ניתן למכור את ניירות הערך האלה או לקבל הצעות לקנות אותם לפני מועד הכניסה לתוקף של הצהרת הרישום. ההודעה לעיתונות הזאת לא תהווה הצעה למכור או שכנוע להצעה לקנות ולא תהיה כל מכירה של ניירות הערך האלה בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותה מדינה או אותו תחום שיפוט.


אודות פיבר
המשימה של פייבר היא לשנות את האופן שבו העולם עובד ביחד. הפלטפורמה של פיבר מחברת עסקים עם פרילנסרים המציעים שירותים דיגיטליים ביותר מ-200 קטגוריות, ב-8 ורטיקלים כולל עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, תכנות, וידיאו ואנימציה. מאז הקמתה, הפלטפורמה איפשרה יותר מ-50 מיליון עסקאות. קהילת הפרילנסרים הגלובלית של פיבר כוללת יותר מ-160 מדינות.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il