תגובות לנתוני הלמ"ס על עלייה של 16 אחוזים במספר הדירות החדשות שנמכרו ברבעון האחרון: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהתגובות לנתוני הלמ"ס על עלייה של 16 אחוזים במספר הדירות החדשות שנמכרו ברבעון האחרון:


ארז כהן
ארז כהן, שמאי ומשפטן ולשעבר יו"ר לשכת שמאי המקרקעין: "שתי תובנות המצביעות על כשלון מחיר למשתכן

ארז כהן, שמאי ומשפטן ולשעבר יו"ר לשכת שמאי המקרקעין: "שתי תובנות המצביעות על כשלון מחיר למשתכן. האחת, אחוז הדירות שנמכרו במחוזות תל אביב והמרכז, 77 ו-75 אחוזים בהתאמה, לעומת כ-50 אחוזים ו-24 אחוזים בלבד(!) בדרום ובצפון, מלמד כי כחלון נכשל בהכוונת הביקושים לפריפריה. השנייה, העלייה היחסית במימוש הביקושים, ובמיוחד ב"שוק החופשי", מעידה ללא ספק על ישראלים רבים שנואשו ממחיר למשתכן וירדו מהגדר".


היזם יהודה הרציג, בעלי קבוצת הרציג נדל"ן: "מה שחסר מאור בנתוני הלמ"ס, ואלה הנתונים הכי חשובים זה - אלף, כמה יחידות דיור בשוק נמצאות בכלל בהתחלות בנייה ובשיווק פעיל. בית, על איזו רמת מחירים מדובר? שלוש, כמה מתוך הדירות שנמכרו, נמכרו במסגרת מחיר למשתכן ו/או מבצעים מיוחדים. הוספת נתונים אלה, לצערי, תשנה בעליל את התמונה הלכאורה ורודה של שוק דיור המתאושש מהתרדמת החורף האינסופית שתקפה אותו החל מיולי 2015, עת הוכפל מס הרכישה, הוברחו המשקיעים והפכו את מחיר למשתכן לקרנות המזבח שעליהן הקריבו למולך את שוק הדיור!"טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il