משקיעים בדרום תל אביב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירומשקיעים בדרום תל אביב


אסף כהנר, מנכ"ל חטיבת השיווק בחברת Ewave Nadlan
Ewave Nadlan חנכה משרדי שיווק ומכירות חדשים במתחם קסטיאל

חברת Ewave Nadlan, הפעילה בתחומי ייזום וניהול של פרויקטי נדל"ן, חנכה משרדי שיווק ומכירות חדשים במתחם קסטיאל שבדרום תל אביב. המשרדים החדשים, בהיקף של 240 מ"ר, כוללים מתחם לאירועי מכירות אותם מבצעת החברה, חדרי ישיבות לפגישות פרונטאליות, וחדרי עבודה אישיים לעובדי החברה.


Ewave Nadlan בחרה למקם את משרדי השיווק והמכירות שלה בדרום תל אביב, שם היא מנהלת 15 פרויקטים של למעלה מ-600 יח"ד, בהיקף כספי כולל של כמיליארד שקלים, והיא נחשבת כאחת השחקניות המובילות בזירת הנדל"ן של דרום תל אביב.


אסף כהנר, מנכ"ל חטיבת השיווק בחברת Ewave Nadlan, ציין כי "שוק הנדל"ן בדרום תל אביב הוא מהתוססים בעיר ובמדינה כולה. ביצענו החלטה אסטרטגית להעביר את מרכז הכובד של פעילות הנדל"ן של החברה לדרום תל אביב, והבחירה במיקום המשרדים בלב השטח הזה היא פועל יוצא של החלטה זו. המשרדים החדשים מיועדים לתמוך בהמשך הגדלת הפעילות שלנו - הן בארץ והן בחו"ל – ובדגש על התשתיות הפיסיות הנדרשות לארח ולפגוש מספר גדל והולך של לקוחות המתעניינים בפעילותנו."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il