קולפלנט הגישה בקשה לבימ"ש למחיקת המסחר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

קולפלנט הגישה בקשה לבימ"ש למחיקת המסחר


קולפלנט
החברה סבורה כי במחיקה ממסחר בבורסה בתל אביב גלומים יתרונות משמעותיים אשר יטיבו עם החברה ובעלי מניותיה לטווח הארוך

חברת קולפלנט (נאסדק: CLGN, ת"א: CLGN), העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי מסוג 1 המיוצר ומופק מצמחי טבק מודיעה היום כי הגישה לבית המשפט המחוזי בלוד בקשה להסדר בין החברה לבין בעלי מניותיה ובעלי כתבי אופציה (סדרות ט' ו-יא') של החברה על פי הוראות סעיף 350 לחוק החברות, התשנ"ט-1999 ("ההסדר").


כחלק מן הבקשה להסדר מתבקש בית המשפט לכנס אסיפות מחזיקי כתבי האופציה (סדרות ט' ו-יא') ובעלי המניות של החברה לצורך אישור ההסדר שמטרתו הינה למחוק את ניירות הערך הרשומים של ההחברה בבורסה בתל אביב, לאחר 90 יום מיום אישור ההסדר על ידי בית המשפט, כך שמניות החברה תמשכנה להיסחר בבורסת נאסד"ק בלבד, באמצעות ADSs.


במסגרת ההסדר יופחת מחיר המימוש של כל אחד מכתבי האופציה (סדרות ט' ו-יא'), כך שהחל ממועד אישור ההסדר, יעמוד מחיר המימוש למניה אחת, של כל שלושה כתבי אופציה (סדרות ט' ו-יא') על 1.20 ש"ח במקום 2.40 ש"ח ו-1.80 ש"ח, בהתאמה.


החברה סבורה כי במחיקה ממסחר בבורסה בתל אביב גלומים יתרונות משמעותיים אשר יטיבו עם החברה ובעלי מניותיה לטווח הארוך, ובכלל זה:
בורסת נאסד"ק ושוק ההון האמריקאי הינם הקרקע הנכונה עבור החברה לשם מימון פעילותה והשאת ערך לבעלי מניותיה. לדעת החברה, שוק ההון האמריקאי מעריך חברות עם טכנולוגיה פורצת דרך כשל החברה, לעומת שוק ההון בישראל אשר חסר כלים המאפשרים לציבור המשקיעים להעריך את החברה; עיקר ההון שגייסה החברה לשם מימון פעילותה בשלוש שנים האחרונות הינם ממשקיעים בארה"ב, כאשר גיוסי ההון המבוצעים בבורסת תל אביב מוגבלים בהיקפם, ואינם עונים על צרכי מימון פעילות החברה;
מחיקת המניות מתל אביב תאפשר העברת נפח מסחר מבורסת תל אביב לנאסד"ק, והפיכת אפשרות גיוס הון בנאסד"ק לריאלית;
החברה סבורה כי המחיקה ממסחר בבורסה בתל אביב תאפשר לחברה להגיע לשווי מניה גבוה משמעותי מהשווי בו היא נסחרת ואליו היא יכולה להגיע בבורסה בתל אביב;


המחיקה ממסחר בבורסה בתל אביב תאפשר את העברת הפעילות הפיננסית לשוק בו יש כיסוי והערכה להתקדמות הטכנולוגית העתידית של החברה וכן תאפשר לחברה להתמקד בפיתוח שוק מרכזי אחד;
בנוסף, החברה התחייבה, במסגרת הסכמי השקעה בהם התקשרה עם משקיעים זרים, כי תעשה את מירב המאמצים על מנת שתוכל להשלים את מחיקת ניירות הערך שלה ממסחר בבורסה בתל אביב.
במהלך התקופה של 90 ימים בין מועד אישור ההסדר על ידי בית המשפט ועד מועד מחיקת ניירות הערך ממסחר בבורסה בתל אביב, בעלי המניות יוכלו לבצע המרה של המניות ל- ADSs ללא דרישה לשאת בעמלה כלשהי לטובת בנק ניו-יורק מלון (BNY) עבור ביצוע ההמרה.
יובהר, כי אין ודאות כי ההסדר יקבל את אישור בית המשפט.

אודות קולפלנט
קולפלנט היא חברת ביוטכנולוגיה ישראלית העוסקת בפיתוח, ייצור, ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי רקומביננטי טהור מסוג 1, המיוצר בצמחי טבק בטכנולוגיה ייחודית שפיתחה החברה. מוצרי קולפלנט מסייעים להתחדשות, שיקום וריפוי של גוף האדם, ומתמקדים כיום בתחומי הדפסה ביולוגית תלת-מימדית של רקמות ואיברים, אורטופדיה, ופצעים כרוניים וניתוחיים. השימוש בקולגן אנושי ממקור צמחי במוצרי החברה מוריד משמעותית את הסיכונים שקיימים כיום ברפואה בעת השימוש בקולגן מהחי, כולל סכנת זיהום, העברת מחלות או דחייה על ידי הגוף המטופל. אסטרטגיית החברה כוללת פיתוח עצמאי של מוצרים לריפוי רקמות אשר לחברה בעלות מלאה עליהם ומסחורם יבוצע בשיתוף עם שחקנים בינלאומיים מובילים, וכן שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות מובילות לפיתוח משותף של מוצרים ומסחורם. שווי שוקי היעד עבור מוצרי החברה הראשונים מוערך בלמעלה מכ- 5 מיליארד דולר. קולפלנט נוסדה בשנת 2004 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בנס ציונה. www.collplant.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il