מנכ"ל חדש לקבוצת כתר העולמית - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

מנכ"ל חדש לקבוצת כתר העולמית


כתר
אלחנדרו פנה יחליף את יונתן קולודני, שישמש כחבר דירקטוריון כתר
קבוצת כתר הודיעה היום על מינויו של אלחנדרו פנה כמנכ"ל החדש של קבוצת כתר העולמית. פנה יחליף את יונתן קולודני, אשר הצטרף לכתר לפני חמש שנים, מתוכן שימש כמנכ"ל כתר העולמית בשנה וחצי האחרונות ומעתה ימונה כחבר דירקטוריון כתר. בנוסף, אנחל סנצ'ז, סמנכ"ל השיווק של הקבוצה ימונה למשנה למנכ"ל וימשיך למלא את תפקידו מישראל.

פנה הצטרף לכתר בראשית 2017 והוביל את פעילות החברה בצפון אמריקה. במהלך תקופה זו צמחה פעילות החברה בשוק הצפון אמריקניי ב-15% והוא ימשיך להיות אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של החברה. לפני הצטרפותו לכתר שימש בשורה של תפקידים בכירים בקבוצת Newell Brands. פנה ינהל את פעילותה הגלובלית של כתר מארה"ב, תוך מחויבות לקידום וחיזוק הפעילות העסקית בישראל. ניהול הקטגוריות, המו"פ, והחדשנות יישאר בארץ בהובלה של אנחל, וניהול הכספים גם ימשיך להיות מרוכז בהרצליה. ישראל תישאר המוקד הכי גדול בחברה של ייצור והנדסה.

ז'אן-בפטיסט ווטיר, יו"ר כתר העולמית: "אלחנדרו הוא המנהל הנכון להוביל את כתר כמנכ"ל. יש לו רקורד מוכח ויכולות מנהיגות אשר יצעידו את כתר ליישום האסטרטגיה הגלובלית השאפתנית שלה. הוא בעל הבנה עמוקה של העסק ושל הכלים הנדרשים בכדי לנצח בשוק תחרותי זה. אני מודה ליונתן על תרומתו המשמעותית והחיובית ביותר לכתר בחמש השנים האחרונות. יונתן הניע רבים מהשינויים המהותיים שילוו אותנו לטווח הרחוק. אנו אסיר תודה על תרומתו הרבה, ומצפים לעבודה משותפת ופורה איתו כחבר דירקטוריון".

יונתן קולודני הצטרף לכתר לפני חמש שנים. לפני שנה וחצי מונה למנכ"ל הקבוצה והוביל תהליכים משמעותיים ביותר, בהם בניית צוות ניהולי חדש ובניית והטמעת אסטרטגיה ארגונית שהובילה, בין היתר, לרכישה ואינטגרציה של שתי חברות, הקמת מפעל חדש בניו מקסיקו והרחבת כושר הייצור בבריטניה וישראל. לפני מינויו למנכ"ל הקבוצה שימש קולודני כמנכ"ל הפעילות הבינלאומית של כתר והוביל את תהליך מכירת החברה מידי סמי סגול ל BC Partners.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il