מידרוג מותירה על כנו דירוג של Aa3.ilלאיתנות הפיננסית (IFS) של איי.די.איי חברה לביטוח - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

מידרוג מותירה על כנו דירוג של Aa3.ilלאיתנות הפיננסית (IFS) של איי.די.איי חברה לביטוח


מידרוג
ומותירה על כנו דירוג של A2.il(hyb) לכתבי ההתחייבות הנדחים שהנפיקה החברה. אופק הדירוג יציב

מידרוג מותירה על כנו דירוג של Aa3.ilלאיתנות הפיננסית (IFS) של איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ (להלן- "החברה") ומותירה על כנו דירוג של A2.il(hyb) לכתבי ההתחייבות הנדחים (הון משני מורכב) שהנפיקה החברה באמצעות איי.די.איי הנפקות (2010) בע"מ. אופק הדירוג יציב.

שיקולים עיקריים לדירוג
דירוג החברה משקף פרופיל עסקי סביר, הנתמך בפיזור קווי עסקים הולם ובמודל הפעלה מבודל, התומכים ביכולת יצור ההכנסות והרווחים. לחברה פרופיל סיכון טוב ביחס לדירוג ומתאפיין בסיכון מוצרים נמוך לצד חשיפה נמוכה ללקוחות גדולים, אולם מושפע לשלילה מצרכי דיבידנדים משמעותיים של החברה האם. הפרופיל הפיננסי של החברה בולט לטובה ביחס לדירוג וביחס לקבוצת ההשוואה ונתמך באיכות נכסים טובה, רווחיות והלימות הון בולטות לטובה ובעלות פוטנציאל ספיגת הפסדים טוב ביחס לתרחישי מידרוג. כמו כן, לחברה גמישות פיננסית הולמת ופרופיל נזילות סביר ביחס לדירוג.


הפרופיל העסקי של החברה נתמך בפיזור הולם של קווי העסקים, עם הטיה לביטוח כללי ובפרט לענפי הרכב, בסיס לקוחות רחב וקמעונאי, מותג חזק יחסית (בעיקר בענפי הרכב) ומודל הפעלה מבודל, התומכים ביכולת ייצור ההכנסות לאורך המחזור ומתבטאים גם במדדי שימור לקוחות טובים. מנגד, מוגבל הפרופיל העסקי בשל גודלה של החברה, כפי שמשתקף בנתח שוק כולל במונחי פרמיות ברוטו נמוך יחסית אך במגמת צמיחה עקבית בשנים האחרונות, וכן בהיקף נכסים מנוהלים זניח. נציין, כי קיימת שונות גבוהה יחסית בין קווי העסקים, כאשר בביטוח כללי ובפרט בענפי הרכב החברה מאופיינת בנתחי שוק עודפים ביחס לגודלה.


ייחודיות החברה ויתרונה היחסי המרכזי נובע ממודל הפעלה והפצה מבודלים, אך יחד עם זאת, לדעת מידרוג, הישענות החברה על ערוץ הפצה עיקרי מגביל במידה מסוימת את פוטנציאל הלקוחות שלה ואת היצע המוצרים, גם לאור העובדה כי סוכנים וסוכנויות הביטוח צפויים להמשיך להוות את ערוץ ההפצה המרכזי בענף ובעלי מאגרי לקוחות משמעותיים בטווח הזמן הקצר והבינוני ובפרט במוצרים ביטוחיים בעלי רמת מורכבות גבוהה יותר.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il