קולפלנט נכנסת לשוק ריפוי הפצעים הישראלי - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

קולפלנט נכנסת לשוק ריפוי הפצעים הישראלי


קולפלנט
החלה טיפולים במרפאה במרכז הארץ בג'ל ריפוי הפצעים הכרוניים
טיפולים במוצר לריפוי פצעים החלו במרפאה גדולה במרכז הארץ
טיפולים מסחריים שבוצעו במספר מדינות באירופה הציגו תוצאות מצויינות של סגירת פצעים כרוניים

חברת קולפלנט (ת"א: קלפט), העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי טהור מסוג 1 המיוצר ומופק מצמחי טבק, הודיעה כי החלו טיפולים ראשונים בישראל עם המוצר לריפוי פצעים כרוניים וחתכים ניתוחיים, Vergenix®FG כאשר אתמול טופלו למעלה מעשרה חולים ראשונים עם פצעים כרוניים קשיי ריפוי מסוגים שונים. הטיפולים בוצעו במרפאה פרטית גדולה לטיפול בפצעים בגוש דן. הטיפולים במוצר בישראל מתבצעים בעקבות אישור אמ"ר (אגף אביזרים ומכשירים רפואיים) של משרד הבריאות בישראל, שהתקבל בחודש שחלף. על מנת להרחיב את השימוש במוצר, פועלת החברה לקבלת שיפוי בקופות החולים בישראל.
בשנה האחרונה החלה החברה בטיפולים במוצר במסגרת מסחרית במספר מדינות באירופה, ומעקבים רשמיים שבוצעו ( Post Marketing Surveillance – PMS ) בעשרות חולים, מציגים תוצאות ריפוי מצויינות.
יחיאל טל, מנכ"ל קולפלנט: "אנו שמחים על יכולתנו להציע טיפולים במוצר בישראל, זאת בעקבות שביעות רצון גבוהה מתוצאות הטיפולים באירופה, אשר מוכיחות בעקביות את יעילות המוצר. אנו פועלים להרחבת פעילותנו באירופה, במטרה להמשיך ולבסס את VergenixFG כמוצר חדשני ומוביל בריפוי מתקדם של פצעים."

אודות קולפלנט
קולפלנט היא חברת ביוטכנולוגיה ישראלית העוסקת בפיתוח, ייצור, ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי רקומביננטי טהור מסוג 1, המיוצר בצמחי טבק בטכנולוגיה ייחודית שפיתחה החברה. מוצרי קולפלנט מסייעים להתחדשות, שיקום וריפוי רקמות בגוף האדם, באמצעות יישומים קליניים בתחומי האורטופדיה, הדפסה ביולוגית בתלת מימד של רקמות ואיברים, וריפוי של פצעים כרוניים וניתוחיים. השימוש בקולגן אנושי ממקור צמחי במוצרי החברה מוריד משמעותית את הסיכונים שקיימים כיום ברפואה בעת השימוש בקולגן מהחי, כולל סכנת זיהום, העברת מחלות או דחייה על ידי הגוף המטופל. אסטרטגיית החברה כוללת פיתוח עצמאי של מוצרים לריפוי רקמות אשר לחברה בעלות מלאה עליהם ומיסחורן יבוצע בשיתוף עם שחקנים בינלאומיים מובילים וכן שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות מובילות לפיתוח משותף של מוצרים, מסחורם והפצתם בעולם. שווי שוקי היעד עבור מוצרי החברה הראשונים מוערך בלמעלה מכ- 5 מיליארד דולר. קולפלנט נוסדה בשנת 2004 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בנס ציונה. www.collplant.com


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il