מודיעין מדווחת על הימצאות סימני נפט בקידוח Mountain View בקליפורניה - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

מודיעין מדווחת על הימצאות סימני נפט בקידוח Mountain View בקליפורניה


מודיעין אנרגיה
הקידוח הגיע לעומק הסופי ובדיקות שבוצעו אישרו הימצאות נפט; מפעיל הקידוח ממליץ לשותפים בפרויקט לבצע מבחני הפקה

שותפות חיפושי הנפט והגז מודיעין דיווחה היום כי הקידוח בו היא שותפה בפרויקט Mountain View בקליפורניה הגיע לעומקו הסופי, ועל פי ניתוח הממצאים שנאספו תוך כדי קדיחה וניתוח בדיקת הלוגים החשמליים (הבודקת את תכונות הסלע והנוזלים המצויים בתוכו באמצעות מכשירי מדידה חשמליים), קיימים סימנים להימצאות נפט בקידוח. על בסיס ממצאים אלו, ממליץ מפעיל הקידוח לבצע מבחני הפקה על מנת לאמוד את קצבי ההפקה ואת גודל המאגר בקידוח.
באזור פרויקט Mountain View מתבצעת זמן רב הפקת נפט משכבות רדודות; לאחר ביצוע סקר תלת מימד מתקדם בשטח הפרויקט, מודיעין ושותפיה לקידוח העריכו כי ניתן להפיק באזור זה גם נפט בשכבות עמוקות. דו"ח המשאבים התייחס לפרוספקט הראשון בשטח הפרויקט בו הוערכו 3 שכבות.
סימני הנפט נמצאו בחלק מבין . השכבות הגיאולוגיות שהוערכו בדוח המשאבים בקידוח. להערכת השותפות, ייתכן שבחלקים אחרים בשטח פרויקט Mountain View ניתן יהיה לאתר את כל שלושת השכבות. כמו-כן, במהלך הקידוח אותר נפט להפקה גם בשכבות . שלא הוערכו במסגרת דוח המשאבים.

לפני התחלת ביצוע מבחני ההפקה בפועל, מודיעין צפויה למסור דיווח נוסף ובו פירוט על המועדים והאופן שבו יתבצעו מבחני ההפקה, וכן את עלותם המשוערת.
בימים אלה מתבצע קידוח יבשתי נוסף בו שותפה מודיעין, בפרויקט GrapveVine ששוכן אף הוא במחוז Kern בקליפורניה. הקידוח, שהחל בתחילת חודש יולי, מתבצע בפרוספקט Sauvignon וצפוי להימשך כחודשיים עד הגעה לעומק מתוכנן של כ-4,700 מטר. בפרויקט קידוח קודם באותו שדה שבוצע לפני 3 שנים הוכח קיומו של נפט, אולם הפרויקט הופסק עקב קשיים מכניים.

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il