חברת New Town נכנסת לבת ים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

חברת New Town נכנסת לבת ים


פרויקט בר אילן בת ים של ישראל שקד
תקדם בעיר התחדשות עירונית בהיקף של כ-800 יח"ד
חברת New Town, בבעלות היזמים אפי שקדי הבעלים של חברת אפי קפיטל, ישראל שקדי בעלים של חברת ישראל שקד ייזום נדל"ן המתמחים בהתחדשות עירונית ואלון עמרם הבעלים של חברת עמרם אברהם, הודיעה כי היא נכנסת לפעילות נרחבת בעיר בת ים. כיום מעורבת החברה בכ-10 פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים ושצפויים להניב בסופו של דבר כ-800 יח"ד. בקרוב תפתח חברת "ישראל שקד" משרד לליווי תושבים המעוניינים לקדם תכניות תמ"א בעיר, לחברת ישראל שקד בעיר בת ים מספר רב של פרויקטים הכוללת מאות יח"ד בשלבי ייזום וביצוע בעיר בת ים.

ישראל שקדי, מנכ"ל החברה "בת ים נמנית על הערים בהן פוטנציאל ההתחדשות גבוה ביותר. העירייה מעודדת התחדשות עירונית, ומאפשרת ליזמים לקדם בצורה טובה תכניות כאלו. בקרוב ייפתח משרד לליווי דיירים שיוכל לתת שירותים גם לתושבי חולון"

חברת New Town שתתמקד בפרויקטים של התחדשות עירונית. הקמת החברה היא חלק ממגמה בשוק של מיזוגים ורכישות בתחום התמ"א. כאשר הפרויקטים מגיעים לשלב המימון והביצוע – חבירת כוחות של מספר שחקנים מאפשרת מתן שירותים טובים ויעילים יותר לדיירים. החברה צפויה ליזום בשנה הקרובה כ-2000 דירות במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/2 פינוי בינוי בערים תל אביב, רמת גן, ובת ים הביצוע של הפרויקטים ייעשה באמצעות חברת אופק חופים ביצוע בע"מ – חברה בת של אפי קפיטל ועמרם אברהם שהוקמה לאחרונה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il