TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה

לראשונה בישראל – יזמית נדל"ן מגייסת הון לפרויקט ספציפי על ידי תשקיף בהיתר רשות ניירות ערך


האפ טאוור- ניו ג'רזי
בתום תהליך של מספר חודשים מול רשות ניירות ערך, קבוצת ההשקעות ויזמות הנדל"ן האמריקאית בבעלות ישראלית HAP פרסמה היום תשקיף לגיוס הון, לפרויקט מגורים בן כ-42 קומות שהיא מקימה בג'ורנל סקוור, בעיר ג'רזי סיטי שבמדינת ניו ג'רזי ארה"ב
קבוצת היזמות וההשקעה האמריקאית, HAP, בבעלות ישראלית פרסמה תשקיף לגיוס 6.8 מיליון דולר לפרויקט מגורים בן 42 קומות שהיא מקימה בג'ורנל סקוור, ניו ג'רזי. המטרה: לספק ללקוחותיה שקיפות מקסימלית וביטחון. על פי התשקיף, התשואה הפשוטה הצפויה למשקיעים נטו לפני מס היא בסך 26.5 עד ל-30.6 אחוזים לשנה, כשמשך ההשקעה הוא כ-3 וחצי שנים.

בתום תהליך של מספר חודשים מול רשות ניירות ערך, קבוצת ההשקעות ויזמות הנדל"ן האמריקאית בבעלות ישראלית HAP פרסמה היום תשקיף לגיוס הון, לפרויקט מגורים בן כ-42 קומות שהיא מקימה בג'ורנל סקוור, בעיר ג'רזי סיטי שבמדינת ניו ג'רזי ארה"ב. זהו הגיוס הראשון שקבוצת HAP מבצעת בהיתר רשות לניירות ערך, זאת אחרי שעד כה גייסה כ-180 מיליון דולר באופן פרטי.
הגיוס של HAP, בסך 6.8 מיליון דולר, מיועד לפרויקט המכונה HAP TOWER והוא הראשון מבין מספר גיוסים לפרויקטים אחרים של HAP, שהיא מתכוונת לערוך עבורם תשקיף, על מנת לספק למשקיעיה שקיפות מקסימלית וביטחון, בהיתר רשות ניירות ערך. את המגעים מול הרשות קיימו מטעם HAP משרד עורכי הדין נשיץ ברנדס אמיר ומי שביקרה את הדוחות הכספיים היא פירמת רואי החשבון דלויט.
על פי התשקיף, התשואה הפשוטה הצפויה נטו לפני מס למשקיעים בפרויקט היא בסך 26.5 עד ל-30.6 אחוזים לשנה, וזאת בהתאם לגודל ההשקעה, כשהמינימום להשקעה הוא 25 אלף דולר (שתי יחידות השקעה של 12.5 אלף דולר).
HAP השקיעה עד כה מהונה העצמי 11 מיליון דולר עבור פרויקט HAP TOWER, המהווים כ-50 אחוזים מסך כל ההון שיושקע בפרויקט לאחר ביצוע הגיוס הקרוב. יצוין כי המשקיעים נכנסים לפרויקט לפי השווי ההיסטורי על פיו נחתם הסכם הרכישה של הקרקע לפני כשלוש שנים – 26.5 מיליון דולר - בעוד השווי הנוכחי של הקרקע הוא 75 מיליון דולר. כך ייהנו המשקיעים בפרויקט כבר בשלב הראשון מעליית הערך המשמעותית של הקרקע שהתרחשה. התב"ע על הקרקע מאושרת ומאפשרת את הקמת הפרויקט בכפוף לקבלת היתר בנייה, וקיימת תוכנית מתאר של פיתוח האזור בעשרות השנים הבאות. הדירות בפרויקט נהנות מנוף פנורמי מרהיב למנהטן והפרויקט ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת PATH, שאורך הנסיעה ממנה לדאון טאון מנהטן ולתחנת הרכבת ב- WORLD TRADE CENTER למנהטן אורכת כ-12 דקות.
HAP, בבעלות הישראלים ניר אמזל, אמיר חסיד וערן פולק, יוזמת בימים אלו 11 פרויקטים באזורי פריים לוקיישן בניו יורק, ובעיקר בחצי האי מנהטן. החברה נוהגת לגייס הון לפרויקטים היזמיים שהיא מקימה, תוך שהיא מקפידה להשקיע מהונה העצמי לפחות כ-20 אחוז מהסכומים הנחוצים לכל פרויקט, על מנת לייצר זהות אינטרסים בינה לבין משקיעיה. בפרויקט זה כאמור הגדילה החברה לעשות והשקיעה 50 אחוז מההון הנדרש לשלב זה של הפרויקט. עד כה איכלסה HAP פרויקט מגורים להשכרה אחד, כשבחצי השנה הקרובה היא צפויה לאכלס 4 פרויקטים נוספים ובסך הכל תמסור כ-200 דירות בשלושת החודשים הקרובים – הראשון ביניהם – HAP FIVE , שעוצב על ידי אדריכל העל קארים ראשיד – יאוכלס כבר בחודש הקרוב.
מודל ההשקעה של HAP הוא ייחודי. החברה היזמית האמריקאית, אשר המטה שלה ממוקם במנהטן, ניו יורק – HAP INVESTMENTS - ביחד עם מספר משקיעים אסטרטגיים, רוכשת ממקורותיה העצמיים בשיתוף משקיעים פרטיים גדולים את הקרקע בשלבים ראשוניים באזורים מתפתחים בעיר, מתוך אסטרטגיה של מקסום ערך ההשקעה כתוצאה מפוטנציאל ההתפתחות של אזורים אלה. על פי החברה, מודל זה מוביל לעליות ערך משמעותיות, המגיעות לעשרות עד מאות אחוזים.
בסמוך למועד קבלת היתרי הבנייה, HAP מגייסת הון נוסף ממשקיעי הקרן שבבעלותה, הפועלת בישראל – HAP VENTURE - על מנת להשלים את ההון העצמי הנדרש לצורך קבלת הלוואת הבנייה והקמת הפרויקט. HAP לוקחת על עצמה את ניהול ופיקוח התכנון והבניה וזאת על ידי מחלקת ההנדסה שלה המונה מעל 12 מהנדסים ואדריכלים אמריקאים. לאחר שהפרויקט מסתיים, HAP מבצעת תהליך של מימון מחדש או מכירה של הפרויקט, ומחלקת למשקיעים את סכום השקעתם ואת התשואה שהבטיחה בגין הפרויקט.
ביחס לפרויקט HAP TOWER, חוזה הרכישה נחתם במאי 2014 אולם הסגירה של העסקה (קלוזינג) התבצעה בחודש מאי 2016 והחברה מעריכה שתוך כשנה תקבל את ההיתרים הנדרשים ותתחיל בבנייה. ההערכה היא שמשך הבנייה יארך כשנתיים, ומיד בתומה תמומש ההשקעה של המשקיעים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il