דנוס: "במדינה מתוקנת, על דוח כזה מוטה ולא מוסבר, הכלכלן הראשי היה הולך הביתה" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהדנוס: "במדינה מתוקנת, על דוח כזה מוטה ולא מוסבר, הכלכלן הראשי היה הולך הביתה"


תגובת יו"ר לשכת שמאי המקרקעין על סקירת האוצר על מחירי הדיור
ו"ר לשכת שמאי המקרקעין, אוהד דנוס: "הפרסום של האוצר תמוה, ונעשה בניגוד להחלטת הממשלה הברורה בנושא. מעניין שמשרד האוצר, שרק לאחרונה סיפר לכל העולם שרצוי שרק הלמ"ס יציג נתונים של שוק הדיור, מדברר לפתע סקירה של הכלכלן הראשי מטעמו. לגופו של עניין, היה רצוי שהכלכלן הראשי יעסוק בניתוחים כלכליים ויעזוב את מחירי הדירות לשמאי המקרקעין. סקירות מטעם אינן מעניינות איש ואינן משנות דבר לאיש. במדינה מתוקנת, הכלכלן הראשי על דוח כזה מוטה ולא מוסבר היה הולך הביתה. שמאי המקרקעין, שבאופן פרטי הוציאו את סקירת מחירי הדיור האחרונה, עשו זאת באופן המקצועי ביותר, ועל פי המודל בו השתמש במשך שנים השמאי הממשלתי הראשי. בניגוד לטענות האוצר - איננו מתווכים, ששכרם נגזר משווי העסקה, והטענות שלהם כלפינו לפיהם תעריפי העבודה שלנו מושפעים משווי העסקה מנותקות מהמציאות. שהציבור יבחר למי להאמין".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il