הכל אודות חוות דעת נוירולוגית לבית משפט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוהכל אודות חוות דעת נוירולוגית לבית משפט


מהן חוות דעת רפואיות- נוירולוגיות? לשם מה הן נועדו וכיצד הן תורמות למימוש זכויותיכם הרפואיות? כל מה שצריך לדעת על חוות דעת נוירולוגית המוגשת לבית המשפט בשורות שלפניכם.
מאת: בלוריה דיין:נוירולוגיה הינו ענף רפואי העוסק בחקר התפקוד ובמחלות שונות הקשורות לפעילותה של מערכת העצבים המרכזית וההיקפית בגוף האדם, כאשר המחקר הנוירולוגי מתמקד בהבנת תהלכי עיבוד המידע במוח. רופאים המתמחים בתחום רפואי זה נקראים נוירולוגיים, והם אחראיים לחקר, אבחנה, טיפול ומעקב אחר כל התופעות הנוירולוגיות השונות, לרבות, הפרעות נוירולוגיות ומחלות נוירולוגיות הנגרמות בין היתר כתוצאה מפגיעה במוח ובמערכת העצבים.

בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי במדינת ישראל, כל אדם המעוניין להגיש תביעת נזיקין בגין נזקי גוף, מחויב לצרף אל כתב התביעה חוות דעת רפואית הנערכת על ידי רופא מומחה. חוות דעת נוירולוגית היא למעשה חוות דעת רפואית המיועדת בין היתר לצרכי הערכת גורם הנזק הנוירולוגי והגדרת המגבלות התפקודיות מהן סובל מגיש הבקשה בחיי היומיום.
הגשתן של חוות הדעת הרפואיות לבית המשפט, נועדו לאפשר לתובע להוכיח את הנזק הרפואי אשר נגרם לו, וכפועל יוצא מכך, לתבוע את זכויותיו הרפואיות בהתאם למידת הנזק. חוות דעת נוירולוגיות מיועדות בעיקר לצרכי תביעות פיצויים מגופים שונים האחראים לנזק הנוירולוגי אשר נגרם לתובע, לרבות מקרים כגון: תאונות דרכים, תאונות עבודה, חשיפה לקרינה ושאיפת חומרים מסוכנים העולים להוביל לנזק נוירולוגי כזה או אחר.

בכל הקשור להגשת תביעות רפואיות בתחום הרשלנות הרפואית, בית המשפט מחייב את התובע (במקרים מסוימים), להגשת שתי חוות דעת רפואיות נפרדות, האחת, חוות דעת הנערכת על ידי מומחה בתחום בו התרחשה הרשלנות הרפואית, והשנייה, חוות דעת נוירולוגית הנערכת על ידי מומחה רפואי בתחום הנוירולוגיה. במקרים אלו, חוות הדעת הרפואיות נועדו לקבוע האם מדובר ברשלנות רפואית והם היה ניתן להתמודד עם המצב הרפואי באופן יעיל וטוב יותר אשר היה מונע את הנזק הנוירולוגי אשר נגרם לתובע ואשר מהווה את הבסיס לתביעה.
הכותבת היא מנכ"ל חברת אולמד, המתמחה בחיבור בין עורכי דין לרופאים לצורך מתן חוות דעת רפואית במקרה של תביעה בגין רשלנות רפואית. http://www.allmed.co.il/

צלם:עידית והעדשה סטודיו


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il