חיזוק מפתיע לשר האוצר היוצא - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהחיזוק מפתיע לשר האוצר היוצא


סקר בכירי הנדל"ן של BDO זיו האפט: 25% מבכירי ענף הנדל"ן בישראל רוצים לראות את יאיר לפיד חוזר למשרד האוצר
המועמד המועדף על בכירי הנדל"ן לתפקיד זה הוא פרופ' מנואל טרכטנברג שזכה בכ-30% מקולות הבכירים
משה כחלון הוא המועמד המועדף על בכירי הנדל"ן לתפקיד שר הבינוי והשיכון
• פרופ' מנואל טרכטנברג – המועמד המועדף לתפקיד שר האוצר עם כ-30%
• 67% מבכירי הנדל"ן סבורים שמחירי הנדל"ן יעלו במידה ניכרת ו/או מתונה
• משה כחלון המועמד המועדף לתפקיד שר הבינוי והשיכון עם 40%
• דרום הארץ – היעד הראשון במעלה לממשלה החדשה לתעדוף תקציבי
לבנייה למגורים

בכירי הנדל"ן רוצים לראות את יאיר לפיד חוזר למשרד האוצר, אך מוותר על תוכנית הדגל של מע"מ אפס: בסקר הנדל"ן של BDO זיו האפט בחרו בלפיד כ-25% מבכירי ענף הנדל"ן בישראל כמועמד המועדף לתפקיד שר האוצר. המועמד הבולט לתפקיד זה הוא פרופ' מנואל טרכטנברג שזכה בכ-30% מקולות הבכירים. משה כחלון הוא המועמד המועדף על לתפקיד שר הבינוי והשיכון. כך עולה מנתוני הסקר השנתי של בכירי ענף הנדל"ן שנערך על ידי BDO זיו האפט, בו השתתפו כ-275 מבכירי ענף הנדל"ן בישראל.
עם זאת, באשר לתוכנית הדגל של לפיד להורדת מחירי הדיור – מע"מ אפס – נרשמה תמימות דעים בקרב בכירי הנדל"ן כי אין להמשיך את התוכנית הנ"ל. לעומתה, סבורים בכירי הנדל"ן, כי לתוכנית מחיר מטרה דווקא יש עתיד – כ-78% מהנשאלים סבור כי יש להמשיך בתוכנית במהלך השנה הקרובה וליישמה.
מנתוני הסקר עולה כי עוד כ-54% מבכירי הנדל"ן סבורים שמחירי הדיור יוסיפו לעלות באופן מתון כשנה לאחר כינון הממשלה החדשה ואילו 13% סבור כי מחירי הדיור יעלו באופן ניכר. רק אחוז בודד מהנשאלים סבור כי מחירי הדיור ירדו באופן ניכר בעוד שכ-6.5% מהנשאלים סבור שמחירי הדיור ירדו באופן מתון בלבד. יודגש כי הסקר נערך קודם לפרסום דו"ח מבקר המדינה בעניין מחדל הדיור.
באשר לשאלה מיהו המועמד המועדף עליהם כשר אוצר – זוכה משה כחלון במקום השלישי עם כ-18% מקולות המצביעים בסקר וממוקם במקום השלישי, הרבה אחרי לפיד. שלושת שרי הליכוד – יובל שטייניץ, גלעד ארדן וישראל כץ ממוקמים בהתאמה במקומות 4 עד 6.
במרחק רב אחרי כחלון שזכה לרוב מובהק בקרב הנשאלים כמועמד מועדף לתפקיד שר הבינוי והשיכון, ממוקם "מנכ"ל של חברת נדל"ן גדולה" – עם כ-19% מקולות המצביעים. נפתלי בנט זוכה בסקר זה ל-6.7% מקולות המצביעים, שר הבינוי והשיכון היוצא אורי אריאל זוכה ל-14.3% ואילו מירי רגב זוכה לכ-2.6% מקולות המצביעים וממוקמת במקום האחרון.
תושבי דרום הארץ צריכים להיות מעודדים מתוצאות הסקר. כ-43% מהנשאלים השיבו כי מדינת ישראל צריכה לתעדף את דרום הארץ בפיתוח בנייה למגורים. במקום השני עם 23.2% ממוקם צפון הארץ. תל-אביב זוכה בסקר ל-6.5% בלבד.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

6/3/15
1. למעוניינים בהכנסה נוספת מהבית - יניב
למעוניינים בהכנסה נוספת מהבית בחברה ישראלית גדולה במגוון עבודות ותפקידים לבחירה, שירות לקוחות, טלמרקטינג, מכירות, ועוד שכר גבוהה, לפרטים נוספים אפשר לפנות למייל: barak7165@gmail.com
[סגור תגובה]
6/3/15
2. למעוניינים בהכנסה נוספת מהבית - יניב
למעוניינים בהכנסה נוספת מהבית בחברה ישראלית גדולה במגוון עבודות ותפקידים לבחירה, שירות לקוחות, טלמרקטינג, מכירות, ועוד שכר גבוהה, לפרטים נוספים אפשר לפנות למייל: barak7165@gmail.com
[סגור תגובה]
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il