כן פייט מפרסמת לראשונה את נתוני הניסויים הפרה קליניים בתרופת הדור הבא - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהכן פייט מפרסמת לראשונה את נתוני הניסויים הפרה קליניים בתרופת הדור הבא


השיגה 118% שיפור בתפקוד מיני ופרופיל בטיחות מצוין בניסויים פרה-קליניים
נתונים אלו דומים לאלה שהתקבלו בתרופת ה-sildenafil (ויאגרה) במחקרים פרה קליניים
כן פייט תאיץ את תוכנית הפיתוח לתרופת ה-CF602 ומתכוונת להגיש בקשה לביצוע ניסויים קליניים ל-FDA לאחר השלמת הניסויים הפרה-קליניים

כן פייט ביופרמה (ת"א:כנפב, NYSE MKT:CANF), חברה ביו-טכנולוגית עם צנרת תרופות ייחודיות בשלבי פיתוח מתקדמים המיועדות למחלות דלקתיות וסרטניות, מפרסמת היום לראשונה את נתוני תוצאות היעילות שהתקבלו בניסויים הפרה-קליניים שהתקיימו בתרופת הדור הבא של כן פייט, ה- CF602, מהן עולה כי תרופת החברה שיפרה ב-118% את התפקוד המיני תוך השגת פרופיל בטיחותי מצוין. המחקרים נערכו ע"י גוף בלתי תלוי והנתונים הסופיים התקבלו בחברה.
עם השלמתם בהצלחה של ניסויים פרה קליניים אלו תפעל כן פייט לקדם ולהאיץ את תוכנית הפיתוח לתרופת ה-CF-602, ובכוונת החברה לאחר סיום הניסויים הפרהקליניים יהיה להגיש בקשה לביצוע ניסויים קליניים (IND) ל-FDA האמריקאי לקראת כניסה לניסוי קליני שלב I.
תרופת ה- CF602נבדקה במודלים של חולדות סכרתיות, אשר בדומה לחולי סכרת, סובלים מבעיות בתפקוד מיני. יעילות התרופה נבדקה ע"י ניטור היחס בין זרימת הדם לתוך הגופים המחילתיים (Corporacavernosa) של הפין (ICP) וממוצע הלחץ התוך עורקי (MAP) והמשמש כערך הפיזיולוגי למדידת התפקוד המיני. התוצאות הצביעו על שיפור של 118% בקבוצה שטופלה ב-CF602 לעומת קבוצת הפלצבו. נתונים אלו דומים לאלו שהתקבלו בתרופת ה- sildenafil (ויאגרה) במחקרים פרה-קליניים. בנוסף, ביצועה של אנליזה פתולוגית הראתה כי הטיפול בתרופת ה-CF602 שיפר בצורה ניכרת הן את רקמת השריר והן את הרקמה המצפה את כלי הדם כתלות במינון, תוצאות שהובילו לשיפור בתפקוד המיני.
תרופת ה-602CF הינה תרכובת אלוסטרית, הנקשרת לקולטן לאדנוזין מסוג A3 ומשנה את מבנהו, כך שהקולטן יהיה זמין יותר לקישור של האדנוזין הטבעי בגוף.
"התרופות שלנו, מתבססות על פלטפורמת האדנוזין מסוג A3, אשר טופלו בהן עד כה מעל 1200 חולים במחקרים קליניים שונים אשר הראו פרופיל בטיחותי מצוין. אנו מאמינים כי לתרופת ה-CF602 יתרון גדול על פני התרופות הקיימות בשוק והמלוות בתופעות לוואי דבר המונע את השימוש בהן על בסיס קבוע", אמרה מנכ"לית כן-פייט, פרופ' פנינה פישמן.
לכן-פייט יש קניין רחב המגן הן על המולקולה עצמה והן על היישום לשימוש בה כתרופה לשיפור התפקוד המיני. חברת GlobalData מעריכה את שווי השוק של התרופות לטיפול בתפקוד מיני ב-2.7 מיליארד דולר ואלו כוללות בעיקר את התרופות ויאגרה, סיאליס ולויטרה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il