יו"ר לשכת השמאים פסימי: "אני מברך על שיווק הקרקעות, אך לא רואה להן ביקוש" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירויו"ר לשכת השמאים פסימי: "אני מברך על שיווק הקרקעות, אך לא רואה להן ביקוש"


אוהד דנוס טוען כי הוצאתן לשיווק אתמול של קרקעות לבניית 5,762 יח"ד לא תפתור את בעיית מחירי הדיור.
"היעדר פתרונות למצוקת האשראי והעובדים הזרים, יביא לביקוש דל מצד היזמים לקרקעות אלו. "שנת 2012 היא שנת הפספוס הגדול בנדל"ן"

יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, אוהד דנוס, בירך אמש על הוצאתן לשיווק של קרקעות לבניית 5,762 יח"ד, בידי משרד השיכון, אך הביע פסימיות גדולה לגבי הצלחת מכירתן ליזמים.
"גל השיווקים האחרון, עליו דווח היום", אמר אמש דנוס, "כולל כ-2,900 יח"ד באזורי ביקוש, שהם למעשה הבשורה בגל זה.

עם כל הכבוד לשיווק הקרקעות בפריפריה, רק בכוחן של הקרקעות באזורי הביקוש ליצור שינוי אמיתי במחירי הדירות – כזה שישפיע גם על המרכז וגם על הפריפריה".

למרות זאת, דנוס פסימי שכך אכן יהיה, בשל האווירה השוררת כיום בשוק הנדל"ן. "היעדר פתרון לסוגיית האשראי", אומר דנוס, "יחד עם היעדר פתרון לבעיית העובדים הזרים, מבטיחה כי חלק מהשיווקים, עליהם דווח, לא יפגשו ביקוש מצד היזמים, ויצטרפו לסטטיסטיקה המאוד לא נוחה של הצלחות בשיעור 55 אחוז בלבד במכרזי המנהל. אם תישמר הסטטיסטיקה הנ"ל, מדובר בלא יותר מ-21 אלף יח"ד שנמכרו בפועל השנה, ונתון זה, שאינו באשמת המנהל, אינו מהווה בשורה כלשהי לרבבות הזוגות הצעירים, המחכים בכיליון עיניים לפתרון מצוקת מחירי הדיור. עכשיו, בסוף דצמבר, ניתן בוודאות להגדיר את שנת 2012 כשנת הספין והפספוס הגדול בנדל"ן".

אוהד דנוס צילום כפיר סיוון


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il