שלמה תירוש נבחר ליו"ר מפעלי חבל מעון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

שלמה תירוש נבחר ליו"ר מפעלי חבל מעון


שלמה תירוש נבחר ליו"ר מפעלי חבל מעון. הוא יחליף את השי רובין שכיהן בתפקיד ב-12 השנים האחרונות. תירוש שימש במשך 16 שנים מנכ"ל חברת היצוא אגרקסקו ולפני כן היה מנכ"ל מועצת הפרחים ומזכיר איגוד מגדלי הפרחים
שלמה תירוש נבחר ליו"ר מפעלי חבל מעון. הוא יחליף את השי רובין שכיהן בתפקיד ב-12 השנים האחרונות. תירוש שימש במשך 16 שנים מנכ"ל חברת היצוא אגרקסקו ולפני כן היה מנכ"ל מועצת הפרחים ומזכיר איגוד מגדלי הפרחים.

דרור תנורי החליף את רובין כמנכ"ל מפעלי חבל מעון. תנורי שימש במשך 12 שנים מנהל ענף תפוחי האדמה ביח"מ ולפני כן היה מרכז משק וחבר ההנהלה הכלכלית בנירים. גבי אונגר החליף את חיים בן ארי בתפקיד מנהל השיווק. אונגר שימש מנכ"ל של תנובות שדה ומטע בע"מ ושל א.ב. זרעים. לפני כן היה מרכז משק בקיבוץ נצר סירני.

מפעלי חבל מעון מאגדים את פעילות שיווק הירקות של 14 קיבוצים בנגב המערבי. ענפי הייצור המרכזיים של חבל מעון הם תפוחי אדמה, גזר, צנונית, בצל והדרים. בישראל משווקים חלק ממוצרי חבל מעון תחת המותג "דוד משה".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il