עו"ד עירית קאהן נבחרה לנשיאת ארגון המשפטנים ועורכי הדין היהודים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

עו"ד עירית קאהן נבחרה לנשיאת ארגון המשפטנים ועורכי הדין היהודים


בתמונה מימין: עו"ד אלקס הרטמן, גדעון סער ועו"ד עירית קאהן. צלם: שלום ענסי, צלמונלה
עו"ד אלקס הרטמן סיים שבע שנות כהונה כנשיא הארגון; קאהן עמדה בראש הצוות אשר הגן על אריאל שרון בתביעה נגדו בבלגיה ונשאה ונתנה בתוקף תפקידה עם מדינות רבות ברחבי העולם על נושאי הסגרה, עזרה משפטית וחטיפות ילדים
עו"ד אלקס הרטמן סיים השבוע במסגרת הקונגרס ה-14 של ארגון המשפטנים ועורכי הדין היהודים כהונה של שבע שנים כנשיא הארגון. עו"ד הרטמן הינו שותף בכיר במשרד ש.הורוביץ ושות' ובמהלך כהונתו עסק רבות במיגור תופעות של אנטישמיות.

במסגרת הקונגרס שנערך בירושלים ובים המלח נערכו בחירות לנשיאות הארגון ועורכת הדין עירית קאהן, לשעבר ראש המחלקה הבינ"ל במשרד המשפטים, מי שעמדה בראש הצוות אשר הגן על אריאל שרון בתביעה נגדו בבלגיה ונשאה ונתנה בתוקף תפקידה עם מדינות רבות ברחבי העולם על נושאי הסגרה, עזרה משפטית וחטיפות ילדים, נבחרה לנשיאת הארגון.

בקונגרס נכחו בין היתר שר החינוך, חבר הכנסת גדעון סער, נשיאת בית המשפט העליון דורית בייניש, פרופסור רות גביזון חבר הכנסת נחמן שי פרופ' מרדכי קרמניצר, פרופ' שלמה אבינרי ועוד.

כמו כן נכחו כ-140 משתתפים ממגוון מדינות, בהן: איטליה, ארה"ב, קנדה, דרום-אפריקה, צרפת ועוד.

בסיום הכנס קיבל חבר הנאמנים של הארגון החלטה, לפיה מתעתד הארגון לנסח פנייה הקוראת לנשיא ארה"ב, ברק אובמה, לשחרורו של ג'ונתן פולארד על יסוד הכרה בזכויות אדם ובמשפט הומניטארי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il