TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה"מעסיקים אינם מודעים לאחריותם הפלילית בשל אכיפת חוקי העבודה החדשים"


משרד עוה"ד ארליך רוזן ושות' מרחיב את פעילותו בתחום דיני עבודה; לדברי עו"ד ארליך ההתפתחויות בתחום הן מהירות ובעלות משמעות רבה לגבי אופן פעילותם של בעלי חברות וארגונים
משרד עוה"ד ארליך רוזן ושות', מרחיב את פעילותו בתחום דיני עבודה. השינויים הרבים שהתרחשו באחרונה בנושא דיני העבודה, גרמו באחת לעלייה דרסטית בפניות הלקוחות לעזרה ולייעוץ בכל הקשור בתחום זה, לאור התרחשות זו החליטו במשרד עורכי הדין ארליך רוזן ושות', על הרחבת פעילותם בתחום דיני עבודה, אשר תסייע במתן ייעוץ ומענה מקצועי, לשאלות הרבות העולות בקרב קהל הלקוחות.

לדברי עו"ד שלומית ארליך, "מהלך זה קשור קשר הדוק לעובדה כי פעילות המשרד בתחום דיני העבודה מתרחבת וגדלה, ולצידה גם הצורך במתן תשובות ומענה לשאלות יומיומיות בנושא זה".

בשנים האחרונות בכלל ובשנה האחרונה בפרט, הפך תחום דיני העבודה לאחד מתחומי המשפט הדינמיים והמשמעותיים ביותר בתחומי התנהלותם של חברות וארגונים, ומגמה זו אך הולכת ומתחזקת. לשינויים שחלו בתחום דיני העבודה השפעות רוחב על המבנה הארגוני והתרבות הארגונית במישור ההתנהלות מול העובדים, כמו גם משמעות לעיתים מרחיקת לכת, במישור התכנון הפיננסי של הארגון.

לדברי עו"ד שושנה רוזן, חוקי העבודה השונים עברו במהלך השנים האחרונות, תיקונים מרחיקי לכת, וגם בהם, המגמה העיקרית הינה חיזוק זכויות העובדים, "בשנים האחרונות הצרו בתי הדין לעבודה את צעדיהם של מעסיקים פרטיים בכל הקשור לפריבילגיה שהייתה נהוגה בנושא פיטורי עובדים, והחילו גם על מעסיקים פרטיים את חובת קיום הליך שימוע מובנה, תוך מתן זכות טיעון לעובדים שמבקשים לפטרם, מגבלות בכל הנוגע לעילות הפיטורים ועוד".

לדברי עו"ד ארליך, ההתפתחויות בתחום הן מהירות ובעלות משמעות רבה לגבי אופן פעילותם של בעלי חברות וארגונים, אשר לעיתים אי ידיעתם את החוק, לא תפתור אותם מעונש וכדאי עד מאד להתעדכן בדינים אלה בזמן אמת.

"בין ההתפתחויות בתחום דיני העבודה ניתן למצוא את זכות המעביד לחדור אל הדואר האלקטרוני שהוא מעמיד לרשות עובדיו, הפירוט בתלושי שכר אותו זכאים העובדים לקבל מהמעביד, רישום שעות העבודה של העובדים, נטל ההוכחה לעניין שעות העבודה שביצע עובד בפועל- הועבר לכתפי המעביד, הוסדרו זכויותיהן של נשים בשמירת הריון או שעברו הפלה, חוזקה זכות ההתאגדות של עובדים, נקבעו מגבלות על פיטורי עובדים בתקופת מחלה, הוגדלו מכסות ההיעדרות על חשבון מחלה של בני זוג והורים לצורך טיפול בבני זוגם או ילדיהם וכיוצ"ב".

במקביל ניכרת מגמה מוגברת של אכיפת חוקי העבודה על ידי משרד התמ"ת, לרבות בדרך של הגשת תביעות אישיות ואף כתבי אישום פליליים בגין אי מילוי חוקי עבודה שונים כגון העסקה בשבת או ביום המנוחה, אי הצבת הודעות בכתב בלוחות מודעות לעובדים בנושאים שהחוק מחייב כגון שכר מינימום, תקנון הטרדה מינית ועוד, אי תשלום שכר מינימום וכו'.

לדברי עו"ד רוזן, "יש צורך במתן מענה מקצועי בזמן אמת בשלל הסוגיות הסבוכות והמורכבות של דיני עבודה לנוכח העובדה כי הן המשתנות ומתעדכנות בקצב מהיר לאחרונה. מטרת פתיחת מחלקת דיני היא לסייע למנהלי ארגונים וחברות לא רק ללמוד את החוק, אלא בעיקר - לציית לו".

משרד ארליך רוזן ושות' מתמחה במתן שירותים משפטיים בתחום האזרחי – מסחרי.
המשרד הוקם בשנת 1980, ומנוהל על ידי עו"ד שלומית ארליך ועו"ד שושנה רוזן. המשרד מתמחה במתן שירותי מיקור חוץ (אאוט סורסינג) של ייעוץ משפטי לחברות ציבוריות ופרטיות וארגונים שאין להם מחלקה משפטית פנימית, או לחלופין מעוניינים בייעוץ וליווי משפטי בסוגיות סבוכות ומורכבות. עוה"ד ארליך ורוזן מרכזות את הטיפול במחלקת דיני עבודה, אליה הצטרף עו"ד נוסף.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il