בכירי חברות הטכנולוגיה והתעשייה הישראלית נכחו בהרצאה של טל ליאני - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהבכירי חברות הטכנולוגיה והתעשייה הישראלית נכחו בהרצאה של טל ליאני


בהרצאתו הצהיר ליאני כי הוא אופטימי בנוגע להשלכות המשבר ומאמין כי הטכנולוגיה עצמה לא נמצאת במשבר
ביום חמישי האחרון התכנסו בכירי חברות הטכנולוגיה והתעשייה הישראלית במשרדי חברת זיו אב הנדסה. בכירי התעשייה התכנסו בכדי להתעדכן בפיתוחים החדשים בעולם לצד האתגרים הצפויים לתעשיית ההייטק והטכנולוגיה. ההרצאה המרכזית שייכת לבכיר האנליסטים הישראלים בוול-סטריט, טל ליאני (מנהל מחקר טכנולוגיה Bank Of America - Merrill Lynch).ליאני סקר בפניהם את התפתחות חברות הטכנולוגיה הישראליות והעולמיות בתחום התקשורת בוול סטריט.
נכחו בהרצאה מנכ"ל תע"ש-אבי פלדר, מנהל הפיתוח של "נוטל ויז'ן"-גידי בנימיני, סמנכ"ל הפיתוח ב"אופטיגו"-חיים גיל עד, עו"ד שי פינס-שותף בכיר בהמבורגר עברון, סמנכ"ל "אלישרא" – נתן אוסטרובסקי, מנכ"ל "תמחש תעשיות-אמיר גור, שלמה בירגר מ"פלסן סאסא", מנכ"ל "יבנה מוצרי מזון"-שלמה אינקסטר.
בהרצאתו הצהיר ליאני כי הוא אופטימי בנוגע להשלכות המשבר ומאמין כי הטכנולוגיה עצמה לא נמצאת במשבר. על חלק מהחברות הישראליות אמר שהן סובלות מפיצול אישיות מיבני, בשל מצב שבו הפיתוח וההנהלה ישראלים אך הלקוחות זרים, מצב המחייב מבנה אירגוני ייחודי. על ישראל בתחום הטכנולוגיה אמר כי יש לה יתרונות עצומים שבהם היא צריכה להתמקד ולשמור כל הזמן על היתרון היחסי. בדומה למגמות באירופה וארה"ב, ליאני רואה צורך בשימור היכולות ההנדסיות בתוך ישראל, אך אינו רואה כל יתרון ביצור ושירות מקומי, למעט מיקרים שבהם ממשלת ישראל מסבסדת בעקיפין את היצור, לשם יצירת מקומות עבודה. על הסיכונים הגלומים במתחרים הסיניים, ליאני רואה בסינים איום חד ועכשווי כמפתחים ולא רק כיצרנים, אם עד היום הודו הייתה מעצמה של תוכנה וסין בייצור, אז עכשיו הסינים מתחילים להראות את כוחם גם בתוכנה. הסינים עובדים על עיקרון חיבוק הדוב שבו הם מתרכזים במספר מועט של לקוחות ועוטפים אותם באינסוף פיתוח ושירות. הסינים ציין ליאני כבר שמו דריסת רגל באירופה וארה"ב במקומות שנחשבו כלאומיים בעבר. עוד החמיא ליאני לגרמניה וצרפת על רגולציה שעשו למען המשתמש הפשוט בתחום המשולב של טלויזיה, אינטרנט, טלפון , סלולרי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il