TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    26/06/08 16:03 משל גלגלי השיניים.... /ו roni1
    זיהוי כיוון הוא שייתן רווחים ולא משנה אם תלך חשוף או כתוב?...
    תדמה את עצמך כאילו אתה הקטן (ואני לא מתכוון כמובן בהכרח אליך - בהקשר שאני מסביר כולנו קטנים...) כאילו אתה בסה"כ איזה זבובון על גלגל שיניים ענק ומרוב שאתה מתמקד בעליות ובירידות (או בבורות ומהמורות...) של השן הבודדת בגלגל שיניים שנראית לך מפלצתית - אתה בכלל לא רואה את התמונה הגדולה ולא מודע לזה שהקצת שאתה רואה זה חלק קטן בגלגל שיניים ענק שמסתובב בעצמו...
    מה אני בא להגיד?... אין דבר כזה זיהוי כיוון חסין מטעויות בדיוק בגלל ההסבר שננתי כאן כי אם אתה מתמקד בעליות וירידות ברזולוציה נמוכה מדי בסופו של דבר תחטוף בפרצוף והשאלה הגדולה היא כמה שכבות הגנה יש לך כדי שלא תחטוף באופן בלתי הפיך... כמה פילטרים שמת בדרך עד שאתה מחליט להיכנס לטרייד, באיזה % מהתיק שלך אתה נכנס ואיך אתה מנהל את כל הסיפור באופן כזה שישמור עליך מהטעויות של עצמך כי אלה מידי פעם יגיעו,
    ומעבר לכמה מילים האלה אני אשאיר את תחום המסחר היומי למבינים ממני שאני סמוך ובטוח שיסכימו למה שכתבתי והחלק שאולי הם לא יסכימו או שיטענו שזה לא בשבילם:
    זיהוי כיוון הוא שייתן רווחים? הוא באותה מידה גם עלול לתת הפסדים לכן עדיף ללמוד להיחשף פחות לכיוון ולהרוויח מדברים קצת יותר בטוחים ופחות מסוכנים כמו סטיות תקן ושחיקת זמן...
    אגב, שחיקת זמן - היא תיתן תמיד רווחים גם אם עשית טעויות בדרך... ותאמין לי שעשיתי לא מעט טעויות החודש ורק הודות לשחיקת זמן (סטיות לא ממש סיפקו את הסחורה החודש) אני ממש לא מתלונן ומי שיסתכל מהצד גם לא יבין על מה אני מתלונן...
    הנ"ל לא המלצה - יתכן ואני בפוזיציה שונה
    תפקידו של הספקולנט הוא להרוויח כסף בשוק ולא להתעקש שהשוק יסכים איתו...(ג'סי ליוורמור)
    במעו"ף כולם נרטבים - החוכמה לא לטבוע...
    זה שאתה לא פרנואיד לא אומר שהשוק לא ירדוף אחריך...

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il