TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    30/07/06 01:49 המשך..... /ו amitsi1
    זהו שוק מאוד פשוט מבחינת המסחר שלו, הוא מאוד מסוכן ומושפע מהרבה דברים, מניתוח טכני, ניתוח פונדמנטליסטי, והודעות ממדינה מסויימת, אני יתן דוגמא, עם למשל מחר אני יודע שבשעה 15:00 מפרסים נתוני אבטלה בארה"ב והנתונים היו רעים יחסית לתחזיות הדולר יחלש מול כל המטבעות, עם הנתונים יהיו טובים הדולר יתחזק מול כל המטבעות
    אחרי הודעה כזאת בדרך כלל יש קפיצה שיכולה ליהיות כמה עשרות פיפסים לכיוון מסויים, אני יודע מה הרבה חושבים לעצמם, פשוט לעשות "אוכף" כמו באופציות ולתפוס את אחד הצדדים, גם אני חשבתי ככה פעם ושאמרו לי שזה לא עובד ככה לא האמנתי עד שחוויתי התרסקות על הבשר שלי
    יש הודעות שאחריהם המטבע פשוט משתגע בשניות יכול לרוץ 30 פיפס למטה ופתום 50 פיפס למעלה ואחרי שנייה שוב 80 פיפס למטה... כל התהליך הזה קורה בשניות ואי אפשר לתפוס את זה בצורה כזאת בשום דרך אפשרית, תמיד תיזרקו ה-2 הכיוונים הסטופים שלכם יפרצו ותעופו מהעסקה בהפסדים...
    אי אפשר לעבוד בלי סטופים כי עם זאת הודעה קיצונית עם נתונים קיצוניים המטבע יכול להחליט ללכת ישר 150 פיפסים לכיוון אחד ולהשאר שם
    עם אתם רוצים אתם יכולים להמר, אבל לא תשרדו ככה לאורך הזמן...
    כמו שאמרתי זה השוק הכי מסוכן בעולם, הרבה יותר מאופציות והסטטיסטיקות אומרות שרק 5% מכלל השוק הזה מרוויחים לאורך זמן... ואני מסכים לגמרה עם הסטטיסטיקה הזאת...
    מומלץ להכיר טוב טוב את השוק הזה לפני שניכנסים אליו
    המלצה טובה לשוק הזה היא פשוט לעקוב במשך שבועות אחרי צמד מטבעות מסויים ולהכיר את דפוסי ההתנהגות שלו ולפי זה תוכלו להוציא לפעמים 50 פיפסים ביום...
    אני אישית עוקב כבר כמעט חודש אחרי הדולר/קנדי ומכיר יחסית טוב את ההתנהגות של המטבעות האלה
    אבל המטבע האהוב עלי הוא השטרלינג, הוא מאוד תנודתי יחסית למטבעות אחרים
    אבל כל אחד בסופו של דבר מתאהב במטבע מסויים ורוב העיסקאות שלו יהיו קשורות באותו מטבע...
    אני מקווה שעזרתי לכם קצת להבין בערך מהו שוק המט"ח עם לא הבנתם משהו תרגישו חופשי לשאול ואני יסביר
    בהצלחה...  

סוכן טלנירי באזור חדרה והסביבה
    לפתיחת חשבון: 0523630078
    והצטרף למשפחה!

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il