TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    25/06/08 10:57 אין שיטה מנצחת תמיד וצריך להפנים את זה /ו yk3823
    היטב ,
    השוק גמיש ולאור זאת גם ההתיחסות אליו חייבת להיות גמישה ,מה שנכון ליום זה אינו נכון ליום המחר וזה ברור ,בנוסף אם אדם בונה איזהו שהיא אסטרטגיה ,שיראה כמה נשאר בסוף החודש ,יתכן שבריבית חסרת סיכון הוא יקבל משהו דומה ,ואם כן אין לו מה לחפש כאן ,שנית אם אדם עושה פחות או שווה ל-5 אחוז באופציות חודשי בסיכון גבוהה וזה רק חודש בודד אני לא מדבר על שנה שלמה ששם הערך הנ"ל יורד ל-2 אחוז חודשי

אז יקירי ,חבל על ביזבוז הזמן ,עוגמת הנפש ,הישיבה המתמדת מול המסך ,לך תשקיע את כספך בנכס הבסיס ,קרי במניות ,יתכן וסטטיסטית לאורך השנים הן יניבו לך הרבה יותר רווח מכל משחקי האופציות הנ"ל ,

על מנת להרוויח באופציות צריך להיות מקצוען אמיתי ,בעל השכלה גדולה ורחבה בכל הפרמטרים הנדרשים ,וכמו כן כיס שמן ,בלעדיו ,הכל הופך להיות לאכול מהיד לפה

לסיכום ,כל פוזיציה ואסטרטגיה נכונה ,השאלה היא איך להתאים אותה לפאזל
    בנוסף גם אם יבואו ויאמרו לי מחר יהיו עליות/ ירידות / דישדוש כמו שגברת לאודר היקרה והנפלאה מזכה כאן את חברי הפורום היקרים ,
    תאמינו לי במצב של כסף גדול ,זה לא מענין אותם חחחחחח פשוט לא מענין אותם ,
    מחר יהיו עליות ...נו אז מה ,האופציות יכול להיות לא יזוז כלום ,הסטיות עוד ירדו
    הידיעות האלה המון מהפעמים חסרות משמעות למי שבאמת מבין באופציות ולמי שלא ,יכול מידי פעם לעשות סיבובון קטנטן של כמה שקלים לכיס בזכות המידע הזה ,

אני אישית מכבד את המידע מאוד ,יש לי כאן בפורום חברה יקרה ואישה חכמה מאוד שעובדת על פי אסטרולוגיה ,אבל להבדיל מאחרים בשל חכמתה הרבה למרות שרוב ככל הפעמים היא צולפת לא רע בכיוון ,עדין משכילה לפעול בקטן ובתבונה ,בעיקר בשל ההבנה הברורה שהמידע הזה לפעמים ובמציאות השוק שלנו ,זניח לצערי .

בהצלחה והכל נכתב ברוח חברית ואוהבת ככל האפשר ללא חיפוש קינטור או מחלוקת חלילה וחס .

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il