TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    07/01/08 04:13 דוגמת סימולציה: ניוד אוכפים /ו roni1 מצורף קובץ jpg
    בוקר טוב לכולם,
    אני מביא פה דוגמה לסימולציית ניוד אוכפים על פקיעת אוקטובר 2006,
    כמובן שיש יותר משיטה אחת לעשות את זה (ובהמשך בלי נדר נביא פה גם אסטרטגיית "אסימונים" - בתקווה שהבנתי נכון את YK בזמנו ושמותר לי לגלות פה סודות מדינה... )
    אז כאמור הניוד שאני מביא פה הוא לא לגמרי מושלם ואני אשתדל לצורך הלימוד להדגיש בדרך איפה היתרונות של מה שעשיתי פה ואיפה החסרונות: איפה אני עדיין חשוף מדי ואיזה מחיר אני עשוי או עלול לשלם וכו'
    שימו לב שאני מנצל פה בד"כ עד כ-75% בלבד מהבטחונות שלי וגם כמעט לא משתמש בהגנות ולכן כנראה ממעט לכתוב אוכפים ובכ"ז התשואה היא 5% באותו חודש שזה 60%-80% שנתי (80% עם ריבית דריבית)

27/9/06 17:15
    אחרי שיום קודם לקראת הסגירה: 14.5, 11.6 (הגבוה זה סטיות גלומות סביב הכסף והנמוך = סטיית הנכס)
    סטיות סביב הכסף = 14.2 סטיית הנכס 9.9
    אני בכוונה משתדל לכתוב כאן את האוכפים בסטייה הנמוכה (כלומר במציאות אני לא יכול לדעת שהיא לא תרד יותר אבל שימו לב שאני מנצל עכשיו את הידע שלאחר מעשה כדי לעשות את זה לעצמי יותר קשה...)
    במעו"ף כולם נרטבים - החוכמה לא לטבוע  
    מנהל חדר מסחר וסניף בני ברק של טלנירי
    לפרטים או עזרה במעו"ף - טלפון בכרטיס שלי
    סיכוי רווח שנתי גבוה בסיכון נמוך מריבית ממונפת במט"ח, מ-$2000 השקעה - לפנות בפרטי

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il