TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    04/12/20 06:52 הגידור חלקי, ושיווי המשקל שכתבת הוא במבט לעבר ולא לעתיד /ו טורנדו10 מצורף קובץ jpg
    ההודעה נערכה ע"י טורנדו10 בתאריך 4/12/2020 07:01
    אני לא מדבר על רווח כולל שיצא לדלק מעסקת שברון במבט כולל. זה עוד רחוק ולא בטוח בכלל. רק לזה חשוב מחיר שיווי המשקל. אבל זה במבט לעבר, כי את הכסף דלק כבר שילמה, אז זה sunk cost.

אני מדבר על יציאה מחדלות פרעון - מה שיוביל את האגחים קרוב לפארי. זה מספיק. ובשביל זה מחיר נפט של 50 מספיק. העיקר פה הוא ביטול ההפרשה החשבונאית על נכסי איתקה - ואת זה עליית המחיר נותנת.

חוץ מזה הוצאות הפקה של איתקה ב-2020 הם 15$ ופחות. אז כל מחיר מעל זה הוא רווח.

והגידור הוא חלקי לגמרי, עכשיו ולשנת 2021 55% ול-2022 רק 20%, ולא על כל הכמות. ראה את פוזיציית הגידור הנוכחית במצ"ב. והם מממשים בשוטף את הגידור. אז כל עלייה במחיר הנפט היא כסף לכיס של איתקה, הפחתת חוב ודיבידנדים.

ועוד לא דיברנו על הכנסת שותף או הנפקת איתקה - שבשביל זה מחיר הנפט הוא לא רק חשוב אלא קריטי ממש והרכיב הכי משמעותי.

בקיצור - מחיר הנפט הוא מאוד, מאוד, מאוד, מאוד, מאוד משמעותי.

ואם אתה רוצה להגיב - אני מציע לך בידידות שעדיף שתשמע את מה שעידן ולס אמר על זה בשיחת הועידה האחרונה...

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il