TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    04/09/20 00:07 sun99 ,cashman שאלתם איך עבר היום? מצורף תמונת /ו opinvester מצורף קובץ jpg
    מצב נוכחית להיום אחרי המסחר.
    רציתם מראה עיניים? בבקשה:

sun99 - נדמה לי שאתה אמרת החכמה באוכפים זה לנהל אותם כשקורה ארוע - כמו אתמול ובמיוחד היום - אז נראה לי שניהלתי בסדר.

סיכום בגדול במילים של מה שעשיתי אתמול והיום (כשהתחילו לדבר על סגר אתמול התחלתי לחשוש וגם אביעד שפוגע חופשי קצת הלחיץ אותי :-))

מי שרוצה להתעמק יסתכל בחשבון

אז ככה התחלתי משני אוכפים כתובים 1390 ו-1400 עם הגנות. מקור
    אתמול שיחקתי קצת עם הגנות וגם זוכרים ששאלתי על פוטים שבועיים? אז לא לקחתי במקום חודשיות אלא **הוספתי** על החודשיות בגלל החשש (תראו שם שהרוחתי איזה 200 שח ועוד הפסד קטן על הפקיעה היום)

שיחקתי עם שני P1400 שהיו לי קניתי ומכרתי בחזרה כמה פעמים ושימו לב שהשארתי מכירה אחת בלבד! השניה כמובן מומשה בהפסד אבל נסבל על הנייר הפסד שנשאר כ-2950 ש"ח (שווי נוכחי 7515 שח פחות עלות 4520 שח).

מימשתי את שני C1390 ברווח ומכרתי שני C1380 כפי שאתם רואים.

ומה שדי הציל אותי - זה אביעד הפוגע שבזכותו פשוט קניתי פוטים P1330 ו P1360 והרווחתי עליהם כ-3400 שח.

שימו לב שקניתי הגנה שבועית זולה מאוד במרווח יורד היה והירידות ימשיכו לשבוע הבא.

שורה תחתונה הפסד מקסימלי של מה שנשאר לפי החישובים שלי כ 4000 ש"ח - אבל היום הרווח היומי אם תעשו חישוב הוא כ- 3900 ש"ח!

מה שאומר מבחינתי שאני יוצא במקרה הגרוע בכולל ללא רווח *וללא הפסד* ואם השוק איכשהו עולה לאיזור 1370-1380 - אני עוד ארויח!

לפי מה שנעים אמר סוג של קופסא.

החיסרון שלי פה עשיתי הרבה פעולות אתמול והיום (אתמול כ-20 פעולות והיום כ-60)
    בשורה התחתונה זה נסבל ביחס לתוצאה ששוב בכולל אני לא אפסיד ואפילו ארויח!

אשמח לדעתכם :-)

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il