TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    29/11/19 16:07 NVCR נתתי ביום הראשון שלי בפורום - נקודות יציאה /ו trade4me מצורף קובץ jpg
    זוהי המניה הראשונה שנתתי בפורום הזה. כללית , אני מתייחס לברים לממוצע יומי 50 RSI , כפי שאתם רואים ,  העבודה קשה מאוד כל יום אני מעדכן את כל המניות וכל יום בונה גרפים. כללית , יש  שהיציאות מהמניה 6 פעמים , למה לצאת שהמניה עולה , סבלנות היא נקודת המפתח. לכן , לא מכיר את המושגים שמשתמשים SWING קונה לונג , קונה יומית. אני לא נביא לכן כל יום המניות מעדכנות . יש 6 קוים מהתחתון לעליון. הקניה בקו השני מלמטה - קניה , קו ראשון סטופ. קו שלישי איני מוכר אלא הופך את קו הקניה לקו של מכירה = לקניה (BREAKEVEN) , מצב זה עוזר לי להיות רגוע . קו רביעי היציאה הראשונה שלי שליש מכמות המניות , קו חמישי היציאה שלי שליש נוסף או הכל זה עניין של ניסיון רב - במידה RSI גבוהה מ -70 . אני עדיין במניה בשליש והקו הרביעי המכירה  או קו השישי . אין קיצורי דרך במסחר מניות החכמה היא פשוטה להקטין הפסדים ולהגדיל רווחים. הערה נוספת : במידה והמניה מתחת ל- 50 נמצאים עדין השורטים לכן שאני קונה מתחת  לממוצע זה יש לי יותר קווי יציאה לביטחון. כמה פעמים אמרת לעצמך מכרתי מוקדם .
    null

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il