TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    23/11/19 13:00 רדהיל - כמה תובנות שלי /ו Sam12 מצורף קובץ png
    רדהיל פרסמה דוחות השבוע והציגה אתמול בניו-יורק (כנס משקיעים ובו ניתחה בעיקר את התוכנית האסטרטגית שלה בעניין שיווק ומכירה לטווח הזמן הקצר והבינוני של עד שנה).

ראשית הדוח:
    הכנסות - 1.4 מליון דולר לרבעון השלישי ובסה"כ ירידה בהכנסות גם ביחס לרבעון שעבר וגם לביחס לשנה שעברה.
    הוצ מחקר ופיתוח - 2.8 מליון דולר , סה"כ קיטון מהותי בעקבות סיום ניסוי גדול
    הוצ מכירה ושיווק גדל ל 4.9 מליון דולר (וימשיך לגדול, אסביר בהמשך)

סה"כ הפסד לרבעון 9.7 מליון דולר כאשר מבחינה תזרימית יצאו 8.9 מליון דולר החוצה.

כסף בקופה נכון לאוקטובר - 59 מליון דולר
    ברבעון 3 לא עשו שימוש במנגנון ATM. (סיכוי גבוה מאוד שנשמע על שימוש במנגנון ברבעון 4 - כאמור נובמבר 2019 קבלת אישור FDA והיו מחזורים מטורפים).

קצת תובנות משיחת הועידה שלדעתי היתה מאוד מאוד מעניינת (קראתי את השיחה הזו לפחות 2-3 פעמים כדי לא לפספס נקודות מפתח)

מה שאלו שם? בעיקר שאלות מעניינות:

- למי שיעשה חיפוש על המספר 140 (מערך מכירה) יגלה שהמספר הזה הועלה 13 פעמים בשיחת ועידה. המספר הזה אכן מבטא לדעתי המון סימני שאלה בעיני המשקיעים ויתרה מכך, הוא משקף את סימני השאלה שלכם, המחזיקים והמתעניינים בחברה, ואלו שיצא לי לקרוא אותם פה לאחרונה.

- שאלו את אותה סברה שכתבו פה חברים על עניין התרכובת התרופה (שאלה שקראתי גם בעניין הקונסנסי), על למה שהרופאים ירשמו מרשם לטליסיה ? ולא ירשמו 3 תרופות באותו מינון? מה כל כך יחודי פה?

- אמקולו ןקוסמו.

- שאלו קצת על NTM-209 ובקינדה - ושום מילה או שאלה על הקרוהן (תדגישו).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ראשית למה 140 מוכרים? שאלה שנשאלה כמה פעמים שם בתצורות שונות.

ראשית אציין שרדהיל מתכוונת להכנס לרבעון 4 בהשקת האמקולו (כבר בדצמבר וכמה שהוא קצר בגלל החגים, אך הם כבר מתחילים משבוע הבא להכנס), וברבעון 1 בהשקת הטליסיה. כל זה עם המערך של 35-40 מוכרים נכון לכרגע.
    ברקע, גוייסו כבר עוד 30 מוכרים כאשר משבוע הבא יפתח קורס מכירות עבורם ומכינים את הקרקע לרבעונים הבאים. בתוכנית להגיע לגיוס של 100 מוכרים עד סוף שנה, ו 140 עד סוף רבעון 1 2020.

למה 140? אז נתחיל מ 40, והשלוש שנים האחרונות, הם ענו לכולם את מה שאני כתבתי וחשבתי 3 שנים. אסטרטגית רדהיל הכשירה את הקרקע בארה"ב עם 40 מוכרים במשך 3 שנים, וכל זאת עבור היום הזה שהטליסיה תכנס לשוק, דבר שיצריך דפיקת דלת ללא מעט רופאים וגסטרולוגים, ובנקודה הזו לא יצטרכו להסביר להם מי זו רדהיל ובעצם שם החברה כבר נמצא בעורקים של הקהילת רופאי הגסטרו בארה"ב.
    עובדות אלו - עונות ועולות בקנה אחד עם מה שאמרו פה על "למה החברה לא נמכרת, ועדיף להם" - קנה אחד עם מה שאמרתי , מהיום שבו החברה הזו הקימה את מערך השיווק היא בעצם שללה על הסף את האופציה של להמכר והלכה על עצמאות עם לא מעט מוטיבציה לצמיחה מהמוצרים שלה.
    איך? אז המערך הזה הולך להיות close to the customer , קהילה של 23000 רופאים ו 12000 גסטרולוגיים.

לעניין עדיפות של 3 מרשמים על פני הטליסיה. נענה שם שזה פשוט לא זה, למה שרופא ירשום 3-4 מרשמים כאשר 2 מהתרכובות עולות לא מעט בבתי מרקחת , והסיפא שאמרו : "אני פשוט לא חושב שזה איום מציאותי עבור המוצר." (אישית אני חושב שזה גם נכון לגבי הקונסנסי ושאר השילובים בשוק)

לגבי האמקולו - אני מראש אומר שלא לתלות תקוות למכירות גבוהות בדצמבר. אבל לשנה הבאה, על מה מדובר לפי הערכות החברה,בארה"ב 32 מליון מטיילים בשנה, רוב רובם מצטיידים בכדורים מהסוג הזה , ולכן אחוז לא מבוטל. עלות של 12 טבליות אמקולו 173 דולר (לא לחולה אלא הכנסה נטו, החולה מקבל שיפוי כמובן, אך זה מחיר המכירה). אני את הערכות שלי לא אתן, והאהיה צמוד להערכות המשקיעים על המניה ואזרום איתם, לטוב או לרע.

קרוהן - תעלומה, שאר הפיתוח עם פוטנציאל חדירה מסחרית באיזורי 2021 (לא הבנתי מהם על איזו תרופה דובר, כנראה או בקינדה או NTM209.

לסיכום:
    הם ממוקדי מכירה ושיווק, ומלאי מוטיבציה, כולנו רוצים שהם יצליחו לממש את השאיפות שלהם לצמיחה ועצמאות. חייבים להבין דבר אחד. החברה עם מערך של 40 מוכרים מוציאה 4 מליון דולר הוצ מכירה ושיווק, ועם 140 מוכרים זה יעלה לכל הפחות פי 3.5 וזה אומר לכל הפחות 15 מליון דולר (לקחתי עוד קצת עמלות מכירה שחשבונאית נזקפים לכרטסת זו).
    מי יתן והעלות הזו תיתן טריגר חיובי ל Game changer מבחינת שווי שוק החברה, צמיחה תזרימית ועתידית.

חברים , עם 59 מליון דולר זה לא ילך, אני זורם עם מה שנאמר פה לאחרונה, פרופיט ובלאקאלפה ועוד. הם יצטרכו לגייס.

לא לשכוח שלחברה אין חוב, ויכול להיות שיהיה גיוס בתצורה הזו ולא ישירות על המשקיעים.
    אכן חייבים לגייס, השאלה איך ומתי.

טכנית, תחתית כפולה כרגע. נראה אם תיהיה חזרה למעלה.
    לא מחזיק כרגע ולא ממליץ

null

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il