TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    06/05/15 20:43 תשובה /ו פרנקל

ואני מניח שזאת יותר התייחסות ... היות ואין תשובה חד משמעית למה ששאלת

אם נתחיל עם שאלת הסיום שלך הרי שישנם מספר משתנים על מנת לקבוע , כמו זמן מרחב, בטחון, סטייה ,פחד , בטחון, אורך הסטרייק וכו

לצורך הדוגמה , נכון להיום או מחר לצורך הדיון ובתנאים הנוכחיים הרי שאתה אמור לעמוד
    באיזור 1658 על מנת שקול 1680 יהיה שווה 1000
    בעוד שבוע זה יכול להיות כל מספר בין 1640 ל 1690 באופן תיאורתי כמובן ...

אבל וכאן אני אתייחס למה שכתבת , ולצערי זה יהיה כמו אבא שכועס על בנו ואתה תבין מדוע

ראשית, וכלל יסוד בסיסי , מי שלא יודע לסחור באופציות מעוף שלא יתקרב
    שנית וכלל יסוד בסיסי נוסף,   לא ממצעים לעולם אלא במקרים נדירים ובפאזה אחת ועם הגנות מתאימות

שלישית , וכלל בסיסי שלישי, לעולם לא סוחרים באופציות מעוף מעבר למסחר יומי בלי הגנות ואסטרטגיה... כמובן שרצוי שגם במסחר יומי תהיה הגנה .
    רביעית , לעולם אבל לעולם , קבע מחיר סטופ וקבע מחיר טייק , גם אם תשנה אותם בהמשך או תהפוך אותם לנגררים הרי שחייב להיות מחיר סטופ ומחיר טייק.

חמישית, לעולם אל תלך נגד המגמה , בעיקר אם היא בטווח הקצר או הבינוני , באופציות מעוף אין זמן לתיקונים.
    שישית , וזה הכלל הכי חשוב : ושיןם לב טוב למה שאני כותב כאן

בכל רגע נתון אתה קונה את האופציה שלך .....
    ואם לא הבנת , הנה הסבר, : למעשה בכל רגע נתון של מסחר אתה יכול למכור את האופציה שברשותך אבל אתה לא עושה זאת , משמע שאתה בעצם מסכים עם מחירה באותו רגע , כאילו היה מחיר הקנייה שלך באותו רגע ובאותה אופציה...
    בעצם רוצה לומר, שאם המדד בורח לך ואתה לא עושה סטופ ( ועוד ממצע) הרי שאתה בעצם רוכש את אותה אופציה באותם תנאים חדשים..

ולמעשה מה אתה עושה, אתה בעצם מהמר , ומדוע ?
    היות ואתה רוצה להוציא את ההפסדים ואתה מכפיל את כספך וממצע וממשיך למצע
    אבל בעצם בוא אני אשאל אותך שאלה , ואם תמכור ו/או תקנה את הצד השני זה לא בדיוק אותו דבר,?    כן זה בדיוק אותו דבר,

לכן וזה כלל יסוד נוסף , בבואי לשפוט את השוק ולהחליט מה מצבו עלי לעשות הערכת מצב עדכנית ובהתאם לזאת לפעול, לא על פי מה שהפסדתי, מה שאני מחזיק, מה שאני רוצה שיקרה , או מה שאמר פלוני אלמוני

אני עושה הערכת מצב ומחליט , ומצידי אם החלטתי שהשוק הולך לשורט ואני מחזיק קולים שהפסדתי עליהם 99% אני עדיין יתהפך ואמנע ממיצוע

בקיצור אני מקווה שהבנת אותי ...

ובכל מקרה אני מציע לך ללמוד את המסחר באופציות מעוף על ידי מביני דבר
    למיטב זכרוני (דוביד עורך קורסים כאלה) או לבדך או באמצעות מישהו שמבין היטב
    וגם לאחר מכן , תנסה לעבוד בדמו, תקופה ותראה אם אתה מצליח לשמור על רווחים
    ורק אחר כך לפעול..

וןלעצם העניין הספציפי שלך , איני יודע מה יהיה מחרתיים ואפילו לא מחר וודאי לא בעוד שבוע, לטווח המיידי, כלומר מחר בבוקר אני מעריך שיהיה תיקון לאיזור 1630 פחות או יותר , אבל אז נצטרך לבחון את עוצמת / חולשת השוק בכדי להחליט הלאה

איני יודע אם תינצל או תמחק, אבל עליך לפעול על פי נקודת הזמן הספציפית ולא ללכת נגד השוק, שהרי נאמר , סכין נופלת לא תופסים

בהצלחה

כל הנכתב כאן נכתב על דעתי בלבד , וכל העושה שימוש בכך פועל על דעת עצמו בלבד.. ונושא בכל האחריות

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il