אינטליקנה – לאור השלמת הקמת מתקן הגידול המתקדם של החברה, ואשר צפוי לעבור מבדקים הנדרשים להפעלתו בתקופה הקרובה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאינטליקנה – לאור השלמת הקמת מתקן הגידול המתקדם של החברה, ואשר צפוי לעבור מבדקים הנדרשים להפעלתו בתקופה הקרובה


אורי וייס מנכל אינטליקנה קרדיט צלם-ניתאי שאנני
פועלת למכור את החזקותיה בחוות קנאביס רפואי אחרת בבעלות חלקית, תמורת כ-7 מיליון שקל

בנוסף מדווחת החברה על מו"מ בפורטוגל עם בעל רישיון לגידול קנאביס רפואי בהיקף 10 דונם, וכן על מו"מ למכירת תוצרת קנאביס רפואי עתידית תמורת 3 מיליון יורו

אינטליקנה (ת"א: אנטל), העוסקת בתחום הקנאביס הרפואי ופועלת ועתידה לפעול במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח ומקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי – מדווחת כי, על רקע השלמת הקמת מתקן הגידול המתקדם של החברה בשרון, הצפוי לעמוד בשורה הראשונה של טכנולוגיות הגידול בארץ, ואשר אותו היא מקימה באופן עצמאי – החברה פועלת למכירת החזקותיה בחוות קנאביס רפואי, בבעלות חלקית, תמורת כ-7 מיליון שקל.


שטח מתקן הגידול של החברה יעמוד על כ-5.5 דונם ויהא בעל כושר ייצור צפוי של כ-10 טון מוצרי קנאביס רפואי בשנה.


המתקן צפוי לעבור מבדקים הנדרשים לתחילת הפעלתו בתקופה הקרובה והחברה צפויה לקבל בחודשיים הקרובים מקדמות ממכירת התוצרת בהיקף של כ-1 מיליון שקל.


בנוסף מקדמת החברה את פעילותה בפורטוגל. בהמשך לחתימה על מזכר הבנות להקמת פעילות בפורטוגל, מדווחת החברה על מו"מ להסכם מפורט עם חקלאי פורטוגלי המחזיק ברישיון זמני לגידול קנאביס רפואי על שטח של כ- 10 דונם, באזור ליסבון.


בכוונת החברה ואלויט, בעלת השליטה, להתקשר עם צד ג' למכירת סחורה עתידית שצפויה להתקבל מפרויקט פורטוגל בסך של כ-3 מיליון אירו.

אודות אינטליקנה
החברה עוסקת בתחום הקנאביס הרפואי ופועלת במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח והיא מקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il