קמהדע מדווחת על הנפקה פרטית של 25 מיליון דולר לקרן FIMI - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

קמהדע מדווחת על הנפקה פרטית של 25 מיליון דולר לקרן FIMI


קמהדע
החברה מודיעה על חתימה על הסכם רכישת ניירות ערך עם קרן FIMI, משקיע אסטרטגי קיים, לתמיכה בתוכניות הצמיחה של קמהדע ויישום הזדמנויות עסקיות אסטרטגיות

קמהדע בע"מ (NASDAQ and TASE: KMDA)), חברת תרופות המתמחה במוצרים מבוססי פלסמה, מדווחת היום כי חתמה על הסכם של רכישת ניירות ערך עם FIMI Opportunity Funds (FIMI), קרן ההשקעות הפרטית המובילה בישראל, לרכישת 25 מיליון דולר של מניותיה הרגילות בהנפקה פרטית. החברה לא תשלם דמי סוכן בקשר לעסקה.


בהתאם לתנאי ההסכם, קמהדע תנפק סך של 4,166,667 מניות רגילות ל-FIMI במחיר של 6.00 דולר למניה (המהווה הנחה של כשמונה אחוז יחסית למחיר הסגירה של מניות החברה בנאסד"ק ב- 17 בינואר 2020 והנחה של כ- 5.5% יחסית למחיר הממוצע בשלושת חודשי המסחר האחרונים ב נאסד"ק) . עם סגירת העסקה FIMI תחזיק בכ- 21% ממניות קמהדע.


התמורה מההנפקה הפרטית צפויה לשמש למימון תוכניות הצמיחה של החברה ויישום הזדמנויות עסקיות אסטרטגיות.


ניירות הערך המוצעים ל-FIMI לא נרשמו על פי חוק ניירות ערך האמריקאי משנת 1933. החברה הסכימה להגיש הצהרת רישום לרשות ניירות הערך בארה"ב, אשר רושמת את המכירה החוזרת של המניות הרגילות אשר בבעלות FIMI לפי בקשתן בכל עת לאחר חלוף שישה חודשים לאחר סגירת ההנפקה הפרטית.


"אנו מודים על התמיכה והאמון שמפגינה FIMI בחברה באמצעות עסקה זו" ציין עמיר לונדון, מנכ"ל קמהדע. "אנו מאמינים כי FIMI, קרן השקעות בעלת מוניטין, יכולות מוכחות ומשאבים כספיים משמעותיים, תתרום להמשך יישום אסטרטגיית הפיתוח העסקי שלנו, המתמקדת בזיהוי הזדמנויות למוצרים חדשים למפעל הייצור שלנו ואיתור מוצרים משלימים לרישוי ורכישה. אנו מחויבים ליצור ערך משמעותי ארוך טווח לבעלי המניות שלנו ובטוחים שמימון אסטרטגי זה מהווה מהלך משמעותי לקראת השגת מטרה זו. "


"אנו שמחים להעמיק את המחויבות שלנו לקמהדע באמצעות השקעה חשובה זו" ציינה לילך אשר טופילסקי, שותפה בכירה בקרן FIMI. "ההשקעה המשמעותית שלנו בקמהדע מעידה על האמון שלנו בסיכויי הצמיחה לטווח הארוך של החברה, מעמדה בשוק, אסטרטגיית החברה וצוות הניהול המקצועי שלה. אנו מאמינים כי לקמהדע יש הזדמנות גדולה להשיא ערך באמצעות המוצרים הקיימים שלה ועל ידי אסטרטגיית פיתוח עסקי ממוקדת שעשויה לספק הזדמנויות צמיחה חדשות. "


הודעה זו לעיתונות לא מהווה הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישת ניירות ערך אלה, ולא תהיה שום הצעה, שידול או מכירה של ניירות ערך אלה בשום מדינה או תחום שיפוט אחר שבו הצעה, שידול או מכירה שכזו יהיו לא חוקיים. כל הצעה של המניות הרגילות במסגרת הצהרת הרישום למכירה חוזרת תהיה רק באמצעות תשקיף.

אודות קמהדע
קמהדע בע"מ עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לטיהור והפרדת חלבונים. לחברה תיק מוצרים מסחריים ומוצרי פיתוח בצנרת בשלבים מתקדמים. החברה משתמשת בטכנולוגיה הייחודית שלה ובפלטפורמת הידע שלה לטיהור והפרדת חלבונים מפלסמה אנושית על מנת לייצר אלפא-1 אנטיטריפסין (AAT) בצורה נוזלית המטוהרת באיכות גבוהה, ולהפיק חלבונים אחרים (אימונוגלובולינים) מפלסמה. AAT הוא חלבון המופק מפלסמה אנושית עם מטרות רפואיות ידועות ותכונות שהתגלו לאחרונה ונמצאו כמשפיעות על מערכת החיסון, כאנטי דלקתיות וכמגנות על הרקמות. למוצר יש גם מאפיינים אנטי מיקרוביאליים. מוצר הדגל של החברה הוא ®GLASSIA, שהיה המוצר הראשון שאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), כ- AAT נוזלי, מוכן לשימוש תוך ורידי, המופק מפלסמה. קמהדע משווקת את Glassia בארה"ב באמצעות שותפות אסטרטגית עם חברת טקדה תרופות בע"מ ובמדינות נוספות באמצעות מפיצים מקומיים. המוצר המוביל השני של קמהדע הוא KAMRAB, חיסון (אנושי) כנגד כלבת עבור טיפול מניעתי לאחר זיהום כלבת. KAMRAB מאושר על ידי ה- FDA ומשווק בארה"ב תחת המותג KEDRAB ובאמצעות שותפות אסטרטגית עם Kedrion S.p.A.


בנוסף ל-GLASSIA ו-KEDRAB, יש לקמהדע קו של ארבעה מוצרים פרמצבטיים נוספים, המופקים מפלסמה, והניתנים בעירוי או בהזרקה, שמשווקים באמצעות מפיצים בלמעלה מ-15 מדינות, ביניהן: ישראל, רוסיה, ברזיל, הודו ומדינות אחרות באמריקה הלטינית ואסיה. לקמהדע ישנם מוצרים בפיתוח הנמצאים בניסויים קליניים בשלבים מתקדמים, הכוללים פורמולציית AAT באינהלציה לטיפול בחוסר ב- AAT. בנוסף, טיפול ב- AAT בעירוי נמצא בשלבי פיתוח לטיפול ב- GvHD, במניעת דחייה לאחר השתלות ריאה, ובסוכרת סוג-1. קמהדע גם ממנפת את המומחיות שלה והנוכחות שלה בשוק תרופות החלבון המופקות מפלסמה על ידי הפצת למעלה מ- 20 מוצרים פרמצבטיים נוספים בישראל, המיוצרים על ידי צדדים שלישיים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il