TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהה"מאני טיים" של עולם השירות וחווית הלקוח:


המי"ל, המרכז הישראלי לניהול, הפועל לקידום תחום השירות וחווית הלקוח בישראל, הכריז על רשימת החברות שהעפילו לשלב הגמר בתחרות מצוינות בשירות וחווית לקוח לשנת 2022.


המי"ל, המרכז הישראלי לניהול, הפועל לקידום תחום השירות וחווית הלקוח בישראל, הכריז על רשימת החברות שהעפילו לשלב הגמר בתחרות מצוינות בשירות וחווית לקוח לשנת 2022, שהינה תחרות שירות וחווית הלקוח המובילה בישראל, המתקיימת זו השנה ה-19 ברציפות ומטרתה קידום והעלאת המודעות לשירות מצוין בישראל, לצד הוקרת חברות וארגונים שביצעו מהלכים בולטים בתחום.


מידי שנה, חברות וארגונים בישראל מגישים את מועמדותם לזכייה על מהלכי שיפור שירות שביצעו, מהלכים משמעותיים שהיוו אבן דרך חשובה בחוויית השירות בארגון וניתן למדוד את תוצאותיהם.

עם סיום שלב הגשת המועמדויות והכרזת המתמודדים בחודשים האחרונים, המי"ל מפרסם את רשימת החברות שהעפילו לגמר ויתמודדו על הזכייה בקטגוריות השונות: מי עדן, גולן טלקום, ביטוח ישיר, איכילוב, קידר, מנורה מבטחים, מכבי שירותי בריאות, אלקטרה מוצרי צריכה, לאומית, קבוצת ח.י, תדיראן, פרטנר תקשורת, תעשיה אווירית, יד שרה, שטראוס מים, גדות, המרכז הקהילתי לבריאות הנפש – אגד מרפאות יפו, עיריית ראשון לציון, עיריית ירושלים, כאל כרטיסי אשראי.

כל עבודה המוגשת בתחרות נקראת ומוערכת על ידי צוות השופטים על פי קריטריונים מוסכמים והציון משוכלל עם סקרי שביעות רצון לקוחות בשיתוף חברת SQ. צוות השיפוט מונה כ-70 שופטים, ביניהם מנכ"לים, סמנכ"לים, אנשי יעוץ ומחקר ואנשי אקדמיה במוסדות להשכלה גבוהה.

ההכרזה על הזוכים בתחרות תהיה במסגרת כנס שירות וחווית לקוח השנתי של המי"ל, אשר יתקיים בחודש יולי 2022, ויכלול אירוע מליאה מרכזי ב– 4/7 ובו דוברים בכירים מארגונים מובילים במשק הישראלי. בתום אירוע המליאה המרכזי, יתקיימו ב- 5-6/7 יומיים של סמינרים מקצועיים בעולמות השירות וחווית הלקוח אשר יכללו בין היתר Case Studies, מגמות ושיטות לשיפור חווית הלקוח, כלים, פתרונות,תהליכי עבודה ומהלכים לשיפור חווית הלקוח בארגונים.


הכנס מהווה נקודת מפגש עבור כל העוסקים בעולמות השירות וחווית הלקוח בישראל, לצד מנהלים בכירים במשק הישראלי במטרה להתחבר לקהילת השירות וחווית הלקוח, להעמיק את הדיון המקצועי ולספק פתרונות, כלים ותובנות חדשניים.

ההרצאה המרכזית בכנס השנה תעסוק בשילוב חושים ותדון בשאלות כמו: האם אפשר לשמוע טוב יותר באמצעות האצבעות? האם אפשר לראות דרך האוזניים? ההרצאה תועבר על ידי פרופ' אמיר עמדי, ראש מכון ברוך איבצ'ר למוח קוגניציה וטכנולוגיה באוניברסיטת רייכמן בישראל.


 כמו כן, הכנס יכלול מפגש מרתק ומצחיק עם נדב פרישמן ויניב זוהר, יוצרי 'קופה ראשית', יחד עם כוכבי הסדרה, אשר ישתפו בסיפור ההצלחה של הסדרה. בין הדוברים המרכזיים ניתן למצוא גם את ד"ר שרון אלרועי פרייס, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ודוברים בכירים מטעם מיקרוסופט, צ'מפיון מוטורס, DHL, בנק הפועלים, צים, לוריאל ונוספים.

אודות המרכז הישראלי לניהול ( המי"ל )

המי"ל (מבית מטריקס) מוביל את תרבות הניהול בישראל, ע"י שילוב בין לימוד תיאורטי למתן כלים פרקטיים מהשטח למנהלים. המי"ל מהווה מרכז ידע עדכני ומתקדם עם תכנים ייחודיים למנהלים בתפקידי רוחב ואורך בכלל הארגונים. המרכז מאפשר צמיחה והתפתחות מקצועית ואישית במגוון תחומי התמחות ובפורמטים שונים, כולל קורסים התפורים לצרכי הארגון: ניהול בכיר, מיומנויות ניהול, משאבי אנוש והדרכה, פיננסים, שיווק, ניהול פרויקטים, שירות ומכירות.. בנוסף, המי"ל יוזם ומפיק שתי תחרויות – הראשונה היא תחרות מצוינות בשירות וחוויית לקוח והשניה היא תחרות ה- Effie Awards.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il