פנאקסיה מרחיבה את נתח השוק שלה ונכנסת לתחום האונקולוגיה בגרמניה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירופנאקסיה מרחיבה את נתח השוק שלה ונכנסת לתחום האונקולוגיה בגרמניה


הדמיה באדיבות פנאקסיה
חתמה על הסכם הפצה עם AxioNovo GmbH מהחברות המובילות בתחום האונקולוגיה והכימותרפיה בגרמניה להפצת סדרת מוצרים חדשה ייעודית לחולי סרטן תחת המותג NAXIVA PANAXOL ONCO
ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה ישראל: "אנו מברכים על ההסכם עם AxioNovo GmbH וגאים בהבעת אמון זו מצד חברת פארמה אירופאית גדולה בתחום האונקולוגיה, אשר בחרה בפנאקסיה כשותפה אסטרטגית להנגשת טיפולים מתקדמים מבוססי קנאביס רפואי לחולי סרטן בגרמניה. הרחבת נוכחותנו לתחום האונקולוגיה בגרמניה, בנוסף לשיתוף הפעולה עם חברת הפארמה Neuraxpharm בתחום מערכת העצבים המרכזית (CNS) הינה צעד נוסף במימוש הפוטנציאל המשמעותי שלנו בשוק הגדול באירופה".

תל-אביב, 19 ביולי 2021 – פנאקסיה מעבדות ישראל בע"מ ("פנאקסיה ישראל", ת"א: פנאק PNAX) חברת פארמה גלובאלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי קנאביס רפואי מתקדמים באיכות פרמצבטית הודיעה היום כי התקשרה באמצעות פנאקסיה גלובל בעלת השליטה בחברה, בהסכם בלעדי עם חברת הפארמה האירופאית AxioNovo GmbH, מהחברות המובילות בתחום האונקולוגיה והכימותרפיה בגרמניה, להפצה, שיווק ומכירה של סדרת שמני קנאביס רפואי חדשה, בעלת פורמולציה ייחודית המיועדת למטופלים אונקולוגיים. ההסכם נחתם במסגרת שיתוף הפעולה של פנאקסיה עם חברת הפארמה Neuraxpharm GmbH בגרמניה.

ההסכם נחתם לתקופה של 5 שנים ובמסגרתו פנאקסיה תייצר את המוצרים תוך עמידה בתקינה האירופאית (EU-GMP), ותפעל לרישומם לשיווק על פי דרישות הרגולציה בגרמניה. AxioNovo, תהיה אחראית על שיווק, מכירה והפצה של מוצרי הקנאביס הרפואי מתוצרת פנאקסיה למטופלי סרטן באמצעות רכישה ישירה בבתי מרקחת על פי מרשם מרופאים אונקולוגיים במרפאות ייעודיות לחולי סרטן ברחבי גרמניה. המוצרים מיועדים להתוויות שונות כגון טיפול בכאב סרטני, אובדן תיאבון ותופעות לוואי נוספות הקשורות בסרטן ובטיפול בו. ההסכם קובע חובת אי תחרות על AxioNovo במשך תקופת ההסכם ו-6 חודשים לאחר סיומו.

סדרת המוצרים החדשה, תחת המותג ,NAXIVA PANAXOL ONCOמתאפיינת בפורמולציות ייעודיות ובריכוזים חדשים המותאמים לטיפול בחולים אונקולוגיים. המוצרים פותחו על בסיס מידע קליני רחב שנצבר בפנאקסיה במשך מעל לעשור והניסיון הרב בטיפול בחולי סרטן בישראל.מכירות ראשונות של המוצרים בגרמניה צפויות להתחיל ברבעון השלישי של 2021, בכפוף לקבלת והשלמת האישורים והרישומים הרגולטוריים של הרשויות בגרמניה לשיווק והפצת המוצרים וקבלת היתר יצוא מישראל. להערכת החברה למכירות מוצרים אלה צפויה להיות תרומה משמעותית לצמיחה בהכנסות החברה ולשיפור הרווחיות.

שיתוף פעולה זה נוסף לשיתוף הפעולה הקיים של פנאקסיה בגרמניה עם שותפתה Neuraxpharm בתחום ה- CNS המסורתי (מערכת העצבים המרכזית), במסגרתו משווקים מוצרי פנאקסיה למטופלים מתחילת 2021.

שוק הקנאביס הרפואי בגרמניה

גרמניה נחשבת לשוק הקנאביס הרפואי הגדול ביותר בעולם מחוץ לארה"ב, ומונה כיום כ- 120 אלף מטופלים מתוך אוכלוסייה של כ- 82.8 מיליון בני אדם. נכון להיום ישנן חברות ספורות בלבד המשווקות שמני קנאביס רפואי בגרמניה כך שהשוק המקומי, שעל פי הערכות צפוי תוך 4 שנים לצמוח ולהוות כ-1%-2% מהאוכלוסייה (800 אלף מטופלים), אינו רווי שחקנים, מה שמאפשר לכל חברה פוטנציאל מכירות גדול יותר. הסיבה לכך טמונה בין היתר, ברגולציה מחמירה ומערכת בריאות קפדנית הדורשת בין היתר ייצור על פי דרישות תקן EU-GMP בסטנדרטים פרמצבטיים מחמירים.

ההוצאה החודשית הממוצעת של מטופל קנאביס רפואי בגרמניה עומדת על כ- 500-600 אירו לחודש, בהשוואה להוצאה חודשית ממוצעת של כ- 500-800 שקלים למטופל בישראל, כאשר על פי הדוחות העדכניים, כ- 60% מהחולים מקבלים כיסוי ביטוחי מלא לרכישת מוצרי קנאביס רפואי.

על פי הערכות, היקף מכירות מוצרי קנאביס רפואי למטופלים עם ביטוח בריאות ציבורי בגרמניה במחצית הראשונה של 2020 הסתכם בכ- 75 מיליון אירו, לא כולל מכירות ששולמו על ידי מטופלים עם ביטוחי בריאות פרטיים. הצפי הוא שתוך שנים ספורות היקף שוק הקנאביס הרפואי בגרמניה יעמוד על כמה מיליארדי אירו. הערכות אלו גורמות לכל תעשיית הקנאביס בישראל ובעולם לשאת עיניים לגרמניה, כשוק עם פוטנציאל הרווח הגדול ביותר, בעודו מתבסס כיום על ייבוא בלבד. נכון להיום, פנאקסיה הינה החברה היחידה בישראל המחזיקה בתקן EU-GMP והחברה הישראלית היחידה שקיבלה היתרי שיווק למוצריה בגרמניה, מטעם רשות בריאות גרמנית.

אודות AxioNovo GmbH

AxioNovo GmbH הינה חברת תרופות מודרנית המתמקדת באונקולוגיה, בעלת מטרות ברורות, קונספטים חדשניים, גישה מתקדמת ותרבות ארגונית ייחודית.

במשך למעלה מ- 15 שנים AxioNovo GmbH מתמקדת בערך החשוב ביותר - בריאות, כשמאמציה מתמקדים בטיפול וריפוי של מחלות, או הקלה על הסובלים מהן באמצעות אמצעים רפואיים מתקדמים ואפקטיביים.

www.axionovo.net

אודות פנאקסיה מעבדות ישראל
פנאקסיה מעבדות ישראל בע"מ הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א (ת"א: פנאק, PNAX) היא חברת פארמה גלובאלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי קנאביס רפואי מתקדמים באיכות פרמצבטית ויצרנית מוצרי הקנאביס הרפואי הגדולה בישראל. כמו כן, פנאקסיה הינה החברה הראשונה והיחידה בישראל אשר קיבלה תקן ייצור אירופאי EU-GMP מרשות בריאות באיחוד האירופאי ,הדרוש לייצור ויצוא מסחרי של קנאביס רפואי ומוצריו לאירופה. פנאקסיה מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים מורכבים ומתקדמים מצמח הקנאביס, המתבססים על מידע קליני ועל בסיס נתונים רחב של עשרות אלפי מטופלים.

פנאקסיה ישראל הינה חברה בת של פנאקסיה תעשיות פרמצבטיות אשר הוקמה בשנת 2010 על ידי ד"ר דדי סגל, ד"ר ערן גולדברג ועו״ד אסי רוטברט, כחטיבת הקנאביס של קבוצת "סגל פארמה" הפועלת זה למעלה מארבעה עשורים, מייצרת למעלה מ- 600 מוצרים פרמצבטיים שונים, ומשווקת אותם בלמעלה מ- 40 מדינות. פנאקסיה ארה"ב (חברה אחות של פנאקסיה ישראל) מייצרת בצפון אמריקה למעלה מ-60 מוצרים מבוססי קנאביס רפואי, בהן טבליות תת-לשוניות, לכסניות, שמנים, משאפים ועוד, המיועדים לטיפול במחלות כגון הפרעת דחק פוסט טראומטית, סרטן, כאב כרוני, אפילפסיה, אנורקסיה, טיפול בכוויות ומחלות רבות נוספות.
בקבוצת פנאקסיה מועסקים למעלה מ- 150 עובדים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il