הישג נוסף לשפיר הנדסה בתחום הבנייה למגורים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוהישג נוסף לשפיר הנדסה בתחום הבנייה למגורים


שפיר
זכתה במכרז של רמ"י להקמת מאות יחידות דיור בבאר יעקב
במסגרת המכרז שפיר תתכנן, תפתח ותבנה 486 יחידות דיור בתוכנית "תלמים מזרח" בבאר יעקב, כאשר 243 יח"ד מתוכן ישווקו במתכונת של "מחיר מופחת" ו-243 יח"ד בשוק החופשי

שפיר תשלם לרמ"י סך של כ-352 מיליון ₪ בתוספת מע"מ ותשלום נוסף של כ-32 מיליון ₪ בגין היטלי פיתוח

באר יעקב נמצאת במיקום מרכזי תחבורתי ועסקי עם גישה ישירה לכבישים ראשיים כגון 431 ו-6, קרבה לתחנת רכבת, מרכזי תעסוקה משמעותיים.

15.07.21, פתח תקוה

חברת שפיר מגורים, מקבוצת שפיר הנדסה ותעשייה בע"מ, הודיעה כי זכתה במכרז פומבי שפרסמה רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לרכישת זכויות חכירה, תכנון, פיתוח ובניית 486 יח"ד לבניה רוויה עם חזית מסחרית במתחם אחד בשטח של כ-23 דונם, בתוכנית "תלמים מזרח" בעיר באר יעקב.
במסגרת הפרויקט ייבנו, בין היתר, 486 יח"ד בבניה רוויה כאשר 243 יח"ד מתוכן ישווקו במתכונת של "מחיר מופחת" ו-243 יח"ד בשוק החופשי. בהתאם לתנאי המכרז, שטח ממוצע של יח"ד בפרויקט עומד על כ-110 מ"ר. כחלק מהזכייה במכרז התחייבה 'שפיר מגורים' לשלם לרמ"י סך של כ-352 מיליון ₪ בתוספת מע"מ, לצד תשלום נוסף של כ- 32 מיליון ₪ בגין היטלי פיתוח. בנוסף תשלם שפיר מגורים תשלומים נוספים בהיקף מצומצם לרשות המקומית.
על-פי תנאי המכרז ביצוע הפרויקט אמור להימשך כ-25 חודשים ממועד קבלת החזקה בשטח מרמ"י יש לציין כי נכון למועד זה טרם התקבלו ההיתרים הדרושים לבניית הפרויקט וטרם נמסר השטח לשפיר מגורים, לכן אין ביכולתה של החברה להעריך בעת הזו את מועד סיום הפרויקט בשלמותו.
טלי כהן, סמנכ"ל שיווק שפיר מגורים: "באר יעקב נמצאת במיקום מרכזי תחבורתי ועסקי עם גישה ישירה לכבישים ראשיים כגון 431 ו-6, קרבה לתחנת רכבת ומרכזי תעסוקה משמעותיים. שפיר תמשיך בפרויקט זה את ההצלחה הגדולה של שכונת בצוותא בחריש, במסגרתה שפיר בנתה ושיווקה כ-1,500 יח"ד בחריש בלוח זמנים מקוצר. שפיר ממשיכה לפתח את מגזר הנדל"ן למגורים והנדל"ן המניב שלה ולייצר פרויקטים חדשים ואיכותיים לטובת רוכשי הדירות, ובכך לגוון את פעילויות החברה וצבר הפרויקטים שלה".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il