שת"פ אסטרטגי בין טונדו סמארט לחברת פלאפון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיהשת"פ אסטרטגי בין טונדו סמארט לחברת פלאפון


גיא סעדי קרדיט צילום שלי פדן לורבר
הצדדים חתמו על מזכר הבנות מחייב לשיתוף פעולה במסגרת מכרז נתיבי ישראל שהיקפו הטכנולוגי מוערך בכ- 40 מיליון ₪
טונדו סמארט, העוסקת בפיתוח וייצור בקרים לניהול ושליטה ביישומי עיר חכמה ומשלבת אותם על בסיס תשתית התאורה והחשמל הקיימת במרחב הציבורי, תתמודד כקבלן משנה במכרז של נתיבי ישראל להסבת גופי תאורה מנל"ג ל- LED, מתן שירותי אחזקה למערכות ומתקני חשמל ותאורה וביצוע עבודות יזומות. לצורך ההתמודדות במכרז חתמה החברה על מזכר הבנות מחייב עם חברת פלאפון להשתתפות במכרז.

מדובר במכרז להסבה של כ- 106 אלף גופי תאורה וכן אספקה של שירותי בקרה ושליטה בגופי התאורה עם אופציה לאספקות נוספות בעתיד. היקף המכרז מוערך בכ- 40 מיליון שקל, עם אפשרות הגדלה בהזמנות ל- 75 מיליון שקל התלויים בקצב ההתקדמות של הפרויקט והיקף השירותים הטכנולוגיים שהחברה תספק פרט לבקרת תאורה.

לאחרונה חתמה החברה על שני הסכמים מהותיים בעיריית ראשון לציון ורחובות במסגרת פרויקט התייעלות אנרגטית בערים. במסגרת זו תספק טונדו סמארט פתרון ניהול תאורה חכמה שיותקן על גופי תאורת הלד אשר יחליפו את התאורה הקיימת כיום בעיר. חתימת ההסכם ובחירת העיריות בפתרון הניהול של טונדו סמארט מאפשרת לחברה להיות מעורבת במפרטי העירייה, וכפועל יוצא מכך להשתלב בתשתית של תכנון שכונות חדשות, וכן בהחלפות תאורה שיבוצעו על ידי קבלנים אחרים, אשר יחויבו לכלול בתוכן את הפתרון של טונדו סמארט. כמו כן, לחברה ישנה את היכולת להציע פתרונות נוספים במסגרת עיר חכמה כגון, ציוד לחיבור מרכזיות חשמל, ציוד לחיבור בתי ספר חכמים וכד'.

גיא סעדי, מנכ"ל החברה מסר כי, "שיתוף הפעולה עם פלאפון לטובת ההשתתפות במכרז של נתיבי ישראל מהווה נדבך נוסף באסטרטגיית החברה להתרחבותה לפרויקטים גדולים בישראל ומחוצה לה ומבסס את מעמד החברה כגורם מוביל בישראל בתחום הפתרונות לעיר חכמה".

גיא שנקמן, סמנכ"ל הלקוחות העסקיים בחברת פלאפון מסר כי, "פלאפון שמחה לחבור לחברת טונדו ולהציע איתה את הפתרון הטכנולוגי המתקדם ביותר לעמוד התאורה החכם. פלאפון מובילה בארץ בתחומי ה- IoT , בזכות הפריסה הרחבה של הרשת יתאפשר ניהול מרחוק של עמודי התאורה באמצעות שימוש בקישוריות סלולארית מאובטחת ומתקדמת בטכנולוגיית LTEM ובשילוב פלטפורמת ניהול סימים מתקדמת".

אודות טונדו סמארט:
טונדו סמארט  עוסקת בפיתוח וייצור בקרים לניהול ושליטה ביישומי עיר חכמה, אותם היא משלבת על בסיס תשתית התאורה והחשמל הקיימת במרחב הציבורי. בקרי התאורה הייחודיים של טונדו מאפשרים, בין היתר, שליטה ובקרה חכמים על תזמוני ההדלקה והכיבוי ועל עוצמת התאורה, ובכך מביאים  לחיסכון אנרגטי, התייעלות תפעולית, וחיסכון בעלויות החשמל. פתרון ניהול התאורה של החברה נחשב לבין הפתרונות הפשוטים ביותר להתקנה ולתפעול בתעשייה, פורץ דרך מבחינה טכנולוגית, בעל ניסיון רב בהטמעה של פרויקטים עם היקפים משמעותיים ובעל אמינות מירבית. היתרון הגדול של טונדו סמארט הינה ביכולת לשלב פתרונות עיר חכמה נוספים על גבי הפלטפורמה של החברה ולאפשר למהפכת העיר החכמה לקרות הלכה למעשה. החברה מאמינה כי מהפיכת העיר החכמה הינה אינדיבידואלית לכל עירייה ולכל מרחב ציבורי בהתאם לצרכים המקומיים. העיר החכמה צריכה באמצעים טכנולוגיים וגמישים לתת מענה לאותם צרכים. הפתרון של החברה מהווה פלטפורמה ותשתית גמישה ומתפתחת העונה על האני מאמין של החברה באופן מיטבי. לאתר החברה: https://www.tondo-iot.com/


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il