מבצע ביקורות מס הכנסה בענף השיפוצים ונותני שירותים בתל אביב מצא: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירומבצע ביקורות מס הכנסה בענף השיפוצים ונותני שירותים בתל אביב מצא:


רשות המסים
15% מבתי העסק שנבדקו לא רשמו הכנסות כחוק; חלקם כלל לא פתחו תיק במס הכנסה
"אני שכיר שנמצא בחל"ת לא חשבתי שצריך לפתוח תיק או לנהל ספרים", כך ענה למבקרי מס הכנסה אינסטלטור לאחר שבביקורת נמצא כי אינו רושם הכנסות כחוק וכי כלל לא פתח תיק במס הכנסה כנדרש. ביקורת זו נערכה במסגרת מבצע ביקורות מס הכנסה בתל אביב, שם נמצא כי מתוך 64 בתי עסק שנבדקו, 10 לא רשמו הכנסות כחוק. המבצע, שנערך על ידי עובדי פקיד שומה תל אביב 1, התמקד בעסקים מתחום השיפוצים והמסחר, בעסקים לגביהם הגיע מידע על חשד להעלמת הכנסות ובעסקים בהם נמצאו ליקויים בביקורות קודמות.

במסגרת המבצע, הגיעו המבקרים גם אל עוסק בשיפוצים שנצפה מבצע עבודות שיפוץ ברחבי תל אביב. מבדיקה מעמיקה עלה כי לעוסק אין רישום או תיעוד על הכנסותיו, וכי הוא כלל לא פתח תיק במס הכנסה כחוק. כאשר נשאל מדוע הוא לא מנהל ספרים כנדרש, ענה : "קיבלתי את הכסף ביומית, לא חשבתי שצריך לפתוח תיק או לנהל ספרים". בביקורת אחרת אצל עוסק בענף השיפוצים בעיר עלה כי גם הוא לא פתח תיק במס הכנסה כנדרש. כשהתבקש להסביר זאת ענה: "אני עושה עבודה לחברים, בקושי מרוויח מזה כסף". כאשר הגיעו המבקרים לביקורת אצל מעצבת שיער בעיר, נמצא כי העברה בביט שקיבלה 'עבור החלקה', לא נרשמה בספרים כחוק. לשאלת המבקרים מדוע לא רשמה את ההעברה, ענתה: "חברה החזירה לי כסף בעבור ארוחה ששילמתי עליה, למה היא רשמה בביט 'החלקה' את זה תשאלו אותה".

מבצע הביקורות כנגד מעלימי מס והון שחור, נערך כחלק מחזרת הרשות לשגרת אכיפה אחרי הקורונה ומבצע "שומר החומות". זאת במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ולשימור יכולת ההרתעה, הרחבת המודיעין, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח, שמטרתם להביא לדיווחי אמת ולגביית מס אמת ובכך להגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il