מניבים משלימה גיוס הון בהיקף של 216 מיליון ש"ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות נדל"ן

מניבים משלימה גיוס הון בהיקף של 216 מיליון ש"ח


עופר אברם, שרון שוופי, איתי מל. צילום - נועה זני
מגדל ביטוח והפניקס חברה לביטוח מצטרפים לראשונה למשקיעי הקרן * מהנהלת החברה נמסר: "בשבוע האחרון ביצענו גיוסים משמעותיים בהיקף מצטבר של מעל לחצי מיליארד ש"ח בחוב ובהון"

מניבים, קרן הריט החדשה, מדווחת היום כי השלימה בהצלחה גיוס הון בהיקף של כ- 216 מיליון ש"ח. בהנפקת ההון השקיעו לראשונה מגדל ביטוח והפניקס חברה לביטוח, לצד משקיעיה הוותיקים של הקרן, ביניהם: כלל ביטוח, הראל ביטוח מיטב דש, IBI, מנורה מבטחים ופסגות. ההשקעה מבוצעת בתמורה להקצאה פרטית של מניות במחיר של 2.4 שקל למניה.


כמו כן, דיווחה מניבים במהלך השבוע שעבר על הנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ב' בריבית אפקטיבית שנתית צמודת מדד של 0.89%. לאחר השלמת השלב המוסדי ביום א' בשבוע שעבר, השלימה החברה ביום ד' האחרון את השלב הציבורי. בשלב המוסדי של הנפקת האג"ח נרשמו ביקושים של למעלה מ- 670 מיליון ש"ח, והחברה גייסה כ- 314.7 מיליוני ש"ח בריבית אפקטיבית שנתית של 0.98% צמוד למדד. בשלב הציבורי התקבלו ביקושים של כ-130 מיליון ש"ח, ובעקבותיהם נקבע במכרז מחיר סגירה גבוה יותר של 1,130 ש"ח, המשקף ריבית אפקטיבית שנתית נמוכה יותר של 0.89%. אגרות החוב סדרה ב' הינן צמודות למדד המחירים לצרכן במח"מ של כ- 6.35 שנים.


מהנהלת החברה נמסר: "בשבוע האחרון ביצענו גיוסים משמעותיים בהיקף מצטבר של מעל לחצי מיליארד ש"ח בחוב ובהון. אנו שמחים ומודים על האמון לכל המשקיעים הוותיקים והחדשים, שהשתתפו בגיוסים, אשר מעריכים את הפוטנציאל במניבים ובפעילותה ובחרו להשקיע בנו. הכספים שגויסו ישמשו את החברה בעיקר לתשלום התמורה בגין העסקאות שנחתמו לאחרונה, והיתרה תשמש לפעילותה השוטפת של החברה, ולמימוש תוכנית העבודה לשנת 2020".

קרן מניבים:
מניבים קרן הריט החדשה בע"מ הינה חברה להשקעה בנכסים מניבים בישראל, המנוהלת במתכונת המקובלת בקרנות ריט (REIT), מבחינת מסגרת הפעילות, השקיפות, היחסים הפיננסים, חלוקות דיבידנד, דמי הניהול והמחויבות כלפי המשקיעים בקרן. קבוצת הניהול של מניבים הינה מקצועית ואיכותית, בעלת מוניטין וניסיון בתחום הנדל"ן המניב לאורך שנים. הקרן מקדמת השקעות בפרופיל סיכון נמוך יחסית. כאמור, משקיעי העוגן בקרן הינם גופים מוסדיים מובילים: בנק הפועלים (פועלים שוקי הון), מיטב דש, אי בי איי, אוניברסיטת בר אילן, קרן הפנסיה גלעד, הראל, כלל ביטוח, אנליסט בית השקעות, מנורה חברה לביטוח ופסגות קופות גמל.


אסטרטגיית ההשקעה של מניבים מבוססת על הניסיון, היכולת והמקצועיות של יזמיה וקבוצת הניהול, שהוקמה על ידם, ביצירה וניהול של פורטפוליו חדש ומגוון של נכסים מניבים, באיתור נכסים איכותיים בעלי פוטנציאל השבחה. מניית הקרן נסחרת במדד SME 60 ומדד הנדל"ן.
יזמי הקרן הינם: יו"ר - שרון שוופי, סגן יו"ר – איתי מל ומנכ"ל החברה – עופר אברם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il