הנפקת מניות ראשונה להכשרת הישוב מזה כ-30 שנה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

הנפקת מניות ראשונה להכשרת הישוב מזה כ-30 שנה


עופר נמרודי - צילום ורדי כהנא
הצלחה גדולה לחברה בגיוס הון שהושלם הערב בהנפקה פרטית למשקיעים מוסדיים בהיקף של כ-162 מיליון שקל
בהנפקה השתתפו גופי השקעות מובילים, ביניהם בעלי העניין בחברה - הפניקס ומנורה שהגדילו את החזקותיהם

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "לאחר השלמת המהלך ההיסטורי של איחוד ההון, אנו נרגשים מההצלחה הכבירה בגיוס המניות הראשון שאנו מבצעים, המתבטאת בהבעת האמון לה זכינו מפניקס ומנורה, שותפינו הוותיקים, ומשורה של גופי השקעה חדשים, מהמובילים בשוק ההון, שאנו מתכבדים לקבל כשותפים חדשים. בנוסף להנפקת המניות, התרחש היום ציון דרך נוסף– התחלת ההריסה של "בית מעריב", אשר במקומו יוקם 'מגדל יעקב נמרודי', שיהיה אחד מנכסי הדגל של החברה, במיקום אסטרטגי בלב תל אביב המתחדשת. הכשרת הישוב נמצאת כיום בתנופת ייזום והרחבת פעילותה בישראל ובפולין, ובכוונתנו לפעול להמשך צמיחת החברה והשאת ערך באמצעות השבחה וייזום של נכסים מניבים ".

חברת הכשרת הישוב מדווחת הערב, כי השלימה הנפקה פרטית של מניות בהיקף של כ-162 מיליון שקל. ההנפקה בוצעה לשורה של גופים מוסדיים מובילים, ובהם הפניקס ומנורה, שהינם בעלי עניין ותיקים בחברה, אשר בחרו להגדיל את החזקותיהם. ההנפקה בוצעה לפי מחיר של 38 ש"ח למניה. את הגיוס הובילו פועלים איביאי וברק קפיטל חיתום.

הנפקת המניות הינה הנפקה ההון הראשונה שמבצעת הכשרת הישוב מזה כ-30 שנה. הנפקת ההון תחזק את ההון העצמי של הכשרת הישוב, ותאפשר לה להגדיל את גמישותה הפיננסית בהמשך יישום האסטרטגיה להרחבת פורטפוליו הנכסים המניבים בישראל, ופעילות הפארקים הלוגיסטיים MLP בפולין ובגרמניה.

הכשרת הישוב פועלת בתחום ייזום והשכרת נכסים מניבים בישראל ובפולין - שטחי מסחר, משרדים ופארקים לוגיסטיים; וכן ייזום פרויקטים למגורים בפולין והתחדשות עירונית בישראל. מנכ"ל החברה הוא מר עופר נמרודי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il