ביקושים של כ-860 מיליון שקל בהנפקת האג"ח של בנק ירושלים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

ביקושים של כ-860 מיליון שקל בהנפקת האג"ח של בנק ירושלים


בנק ירושלים
הביקוש היה למעלה מכפול מהיקף הגיוס שתכנן הבנק, והבנק נענה לביקוש בהיקף של כ-400 מיליון שקל בריבית אפקטיבית של 0.08%. האג"ח שהונפקו יפרעו במלואן בשנת 2026

הצלחה גדולה בהנפקת אג"ח של בנק ירושלים. בשלב המוסדי נרשמו ביקושים של כ-860 מיליון שקל והבנק החליט להיענות לגיוס של כ-400 מיליון שקל בריבית אפקטיבית של 0.08%.


גיל טופז מנכ"ל בנק ירושלים: "היקף הביקוש הגבוה בהנפקה משקף הבעת אמון נוספת של המשקיעים המוסדיים ושוק ההון בבנק ובאסטרטגיה אשר הובלנו בשנים האחרונות".


האג"ח החדשה אג"ח ט"ו היא צמודת מדד בעלת מח"מ של כ-5.5 שנים. המחיר שנקבע בשלב המוסדי הוא 101.2 אג' ל-1 ע.נ עם קופון שנתי של 0.2%. תוצאות ההנפקה משקפות ריבית אפקטיבית שנתית של 0.08% .


האג"ח של בנק ירושלים מדורגות Aa3 על-ידי חברת מידרוג ו-AA מינוס על-ידי מעלות.
את ההנפקה הובילו פועלים IBI חיתום בשיתוף איפקס הנפקות ומנורה חיתום.


בנק ירושלים, הנמצא בשליטת חברת יצוא להשקעות בע"מ, שהינה בשליטת משפחת שובל, סיים את תשעת החודשים הראשונים של 2019 ברווח נקי של כ-50 מיליון שקל. לבנק תוכנית אסטרטגית אשר במרכזה צמיחה מבוקרת תוך מיקוד בפעילות קמעונאית מתמחה במשכנתאות, ליווי פרויקטים לבניה והמשך פיתוח האשראי הצרכני.


השבוע מכר בנק ירושלים לכלל ביטוח ופיננסים תיק אשראי לדיור בשווי של 300 מיליון והוא צפוי להכיר בגין העסקה ברווח לאחר ניכוי מס של כ-26 מיליון שקל בדוחות הכספיים של הרבעון האחרון של 2019.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il