שיח מדיקל גרופ מדווחת על שיתוף פעולה עם חוות גידול בצפון הארץ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

שיח מדיקל גרופ מדווחת על שיתוף פעולה עם חוות גידול בצפון הארץ


שיח שריד
שיתוף הפעולה יאפשר לשיח להרחיב משמעותית את היקף הגידול באמצעות הפרחת קנאביס רפואי בשטח של כ-20 דונם נוספים

מעריכה כי שיווק מסחרי משיתוף הפעולה יחל כבר במחצית השנייה של 2020 בהיקף שנתי של עשרות מיליוני ש"ח


רעננה, 18 בנובמבר, 2019, שיח מדיקל גרופ (בורסת ת"א: שיח), חברת הקנאביס הרפואי בשליטת משפחת שריד, מחלוצות תעשיית הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם, בעלת יכולות מוכחות בתחום הגידול, ייצור, פיתוח ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל מעל כעשור, מדווחת על שיתוף פעולה עם חוות גידול בצפון הארץ.


במסגרת שיתוף הפעולה מוקמת בימים אלו חוות גידול בעלת שטח הפרחה של כ – 20 דונם לצורך ריבוי וגידול צמחי קנאביס. שיח מעריכה כי תחל בשיווק מסחרי בשיתוף פעולה עם חווה זו כבר במחצית השנייה של 2020 בהיקף שנתי של מיליוני שקלים. לחווה החדשה צפויה להיות יכולת תפוקה של כ – 17 טון תפרחת יבשה בשנה, דבר אשר יאפשר לשיח ולחווה החדשה להיות בחזית הייצוא הישראלי, כאשר יוסרו חסמי הרגולציה.


כחלק מן ההסכם, שיח תספק ייעוץ וליווי באשר להקמת החווה ולגידול קנאביס רפואי, וכן תספק לחווה את הגנטיקה לגידול, ואת ההיתר לשימוש במותגי שיח. הסכם זה מצטרף לשורה של שיתופי פעולה בהם שיח מדיקל גרופ לוקחת חלק בארץ ובעולם.


החווה עומדת בחזית הטכנולוגיה בתחום גידול הקנאביס הרפואי ובנוסף לתקן הישראלי לגידול (IMC-GAP), אף צפויה לעמוד בתקן ה- EU-GMP(תקינת האיחוד האירופי). המיזם צפוי להגדיל משמעותית את כושר הייצור של שיח מדיקל גרופ בשנים הקרובות ולחזק את מעמדה בשוק המקומי והבינלאומי.


מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד, ציין: ״לשיח ניסיון וידע רב בתחום הקנאביס הרפואי אשר מאפשר לנו לקחת חלק בשיתופי פעולה עם מגדלים ברחבי העולם ולתרום מהידע והניסיון העשיר שלנו. צמיחת החברה מאפשרת לנו לחזק את התעשייה המקומית ולהגדיל את כושר הייצור שלנו. שיתוף הפעולה עם החווה בצפון הינו מהותי להתפתחות וליצירת מותג מוביל ואיכותי בשוק הקנאביס הישראלי בדגש על אספקת מזור באיכות הדירה ובלתי מתפשרת".


אודות שיח מדיקל גרופ
שיח מדיקל גרופ, חברה בבעלות משפחת שריד (המחזיקה כ – 70%), הינה חלוצת הקנאביס הרפואי בישראל. שיח מגדלת ומפתחת פתרונות בתחום הקנאביס הרפואי משנת 2008, תחת סטנדרטים בלתי מתפשרים ומספקת מזור לאלפי לקוחות ברחבי הארץ. לשיח ידע וניסיון רב באשר לשימוש בפרוטוקולים ייחודיים להליך העיבוד, ייבוש ויישון קנאביס רפואי, המבטיחים קבלת תוצרת אחידה ואיכותית. כיום מחזיקה שיח במתקני גידול על פני שטח של 14 דונם, והינה בעלת יכולת התרחבות לשטח של 20 דונמים נוספים.


שיח והחברות הקשורות אליה משתמשות בידע הרב שנצבר אצלן לשם ביצוע מחקרים בתחום הקנאביס הרפואי, בשיתוף עם מכוני מחקר, אוניברסיטאות מובילות וחברות בינלאומיות, והינן שותפות במספר מיזמים העוסקים בפעילות מדעית, מחקר גנטי ופיתוח טכנולוגיות בתחום הקנאביס הרפואי.
שיח מחזיקה באישור IMC-GAP לריבוי וגידול קנאביס רפואי, וכן בתקן ISO9001.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il