מור בית השקעות יוביל סבב השקעה בהיקף של כ-4 מיליון ש"ח ויהפוך לבעל עניין בחברה עם אחזקה של 6.85%; - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

מור בית השקעות יוביל סבב השקעה בהיקף של כ-4 מיליון ש"ח ויהפוך לבעל עניין בחברה עם אחזקה של 6.85%;

ההשקעה מבוצעת בתמורה להקצאה פרטית של מניות במחיר של 0.51 ש"ח למניה וכן הקצאת כתבי אופציה בלתי סחירים ללא תמורה, אשר ניתנים למימוש בתקופה של 3 שנים ובמחיר של 0.6 ש"ח.

חברת מרחביה אחזקות והשקעות (סימול: מראח) הבורסאית מדווחת כי התקשרה בהסכם עם מור בית השקעות אשר ישקיע כ-2.6 מיליון ש"ח בחברה ויהפוך לבעל עניין עם אחזקה של 6.85% מהון מניות החברה וזאת כחלק מסבב השקעה בהיקף של כ-4 מיליון ש"ח. בכך הופך מור בית השקעות לגוף המוסדי הראשון במעמד בעל עניין בחברת מרחביה אחזקות והשקעות. לצד מור בית השקעות יצטרפו להשקעה בחברה קרן טוליפ ובית ההשקעות פסגות.


ההשקעה מבוצעת בתמורה להקצאה פרטית של מניות במחיר של 0.51 ש"ח למניה וכן הקצאת כתבי אופציה בלתי סחירים ללא תמורה, אשר ניתנים למימוש בתקופה של 3 שנים ובמחיר של 0.6 ש"ח.


רני ליפשיץ יו"ר מרחביה, אמר: "אנו מברכים על כך שמור בית השקעות הבין את הפוטנציאל המשמעותי במרחביה ובחר להוביל השקעה אסטרטגית בחברה ביחד עם גופים מוסדיים מהשורה הראשונה. אנו רואים בהשקעה זו הבעת אמון ממשקיע חכם ומוביל דעה אשר יודע לזהות הזדמנויות עסקיות. לצד ההשקעות האיכותיות שלנו, אנו ממשיכים לבחון אפשרויות להרחבת פורטפוליו ההשקעות האיכותי שלנו בכדי להמשיך ולהשיא ערך רב למשקיעי החברה."


את סבב הגיוס הובילה פירמת הבנקאות להשקעות רוסאריו קפיטל.


 


 


 


אודות מרחביה אחזקות והשקעות:


מרחביה הינה חברה ציבורית הנסחרת בתל אביב בעלת מגוון רחב של השקעות בחברות ביומד בדגש על פתרונות מתקדמים לרפואה מרחוק.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il