חברת התרופות אנלייבקס מדווחת על רישום כפול בבורסה לניירות ערך בתל-אביב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

חברת התרופות אנלייבקס מדווחת על רישום כפול בבורסה לניירות ערך בתל-אביב


אנלייבקס
מניות החברה רשומות כיום בנאסד"ק (NASDAQ: ENLV) ויירשמו כעת למסחר גם בבורסה לניירות ערך בת"א (TASE) החל ב-22 ביולי, 2019 תחת הסימול אנלב
חברת אנלייבקס תרפיוטיקס בע"מ, חברת אימונותרפיה ישראלית בשלב הניסויים הקליניים הנסחרת בבורסת הנאסד"ק, הודיעה היום על רישום כפול, לאחר שהבורסה לניירות ערך בתל אביב אישרה את רישום מניותיה למסחר החל מיום 22 ביולי, 2019, תחת הסימול אנלב. שווי שוק מניות החברה כ-800 מיליון שקל והיא צפויה להצטרף למדדי הבורסה המובילים החל מחודש אוקטובר 2019.

מניות החברה ימשיכו להיסחר בבורסת NASDAQ והחברה תמשיך לעמוד בדרישות הדיווח והגילוי של רשות ניירות ערך האמריקאית. במסגרת הרישום הכפול, החברה לא תידרש לדיווחים נוספים מעבר לאלו הנדרשים בארה"ב.

אנלייבקס מפתחת תרופות אימונותרפיות חדשניות ובעלות מנגנוני פעולה ייחודים לטיפול במחלות מסכנות חיים כולל ספסיס, GvHD וגידולים מוצקים והיא צפויה להיכנס לניסוי קליני שלב II-III ולניסוי קליני שלב II בהתוויות בעלות פוטנציאל שוק משמעותי.

שי נוביק, יו"ר מועצת המנהלים באנלייבקס: "כחברה ישראלית המתבססת על טכנולוגיה שפותחה בישראל אנו גאים להירשם למסחר גם בתל אביב. ברבעון הראשון של 2019 השלמנו את המיזוג עם ביובלאסט אשר אפשר לנו להירשם למסחר בנאסד"ק. אנו שמחים על כך שהמשקיעים האמריקאים הביעו עניין באנלייבקס ובמוצריה כפי שהדבר משתקף בערך החברה. אנו מקווים כי רישום החברה למסחר בתל אביב יאפשר לאנלייבקס להרחיב את ציבור בעלי המניות בחברה ולאפשר דרך נוחה יותר גם לגופים המוסדיים בישראל להשקיע בחברה ולהיות חלק מתהליך הצמיחה שלה".

קישור להודעת החברה במאיה: https://mayafiles.tase.co.il/rpdf/1241001-1242000/P1241895-00.pdf


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il