הולילנד מתרחבת: אושרה תוכנית המתאר לפרויקט בערוב שימושים ברמת שרת ירושלים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

הולילנד מתרחבת: אושרה תוכנית המתאר לפרויקט בערוב שימושים ברמת שרת ירושלים


הולילנד. הדמייה: אדריכל אמציה אהרנסון
היזמיות דן נדל"ן ורמי לוי יקימו פרויקט שיכלול 268 יחידות דיור מסחר ושימושים ציבוריים
הועדה המחוזית לירושלים אישרה את תוכנית המתאר לפרויקט בערוב שימושים במתחם הולילנד צפון בירושלים, שמקדמות דן נדל"ן, זרוע ההשקעות והנדל"ן של קבוצת התחבורה דן, ורמי לוי. במסגרת התוכנית, ייבנו בשכונת רמת שרת בירושלים, על שטח של 9.3 דונם, 3 מגדלים המתנשאים לגובה של 18 קומות מעל מפלס הקרקע המיועד עבור מסחר ושימושים ציבוריים וחנייה תת קרקעית של 3 מפלסים. האישור הנוכחי מגדיל את כמות יחידות הדיור ל-268 ומרחיב את שטחי הבנייה עבור השטחים הציבוריים. אדריכל התוכנית הוא אמציה אהרנוסון.
מדובר בקרקע אותה רכשו החברות לפני כ-10 שנים בסכום של 280 מיליון ש"ח ההשקעה המוערכת בפרויקט נאמדת בכ-350 מיליון ₪. מתחם הולילנד צפון ממוקם מדרום לכיכר מאיר צבי קרוך ומדרום, ממזרח וממערב לרח' מיכאל אבי יונה. בניית הפרויקט תתחיל בעוד כשנה- שנה וחצי לאחר קבלת ההיתר.
תמהיל הדירות בפרויקט יכלול דירות 3-4-5 חדרים ודירות פנטהאוז. דירת 3 חדרים ממוצעת תעמוד על כ-81 מ"ר, דירות ה-4 חדרים עם 102 מ"ר ודירות 5 חדרים בגודל של 117 מ"ר. דירות הפנטהאוז יהיו בגודל של כ-157 מ"ר. מחירי הדירות צפויים להימכר במחיר של החל מ- 2.5 מיליון ₪.
השטחים הציבורים יכללו 1,200 מ"ר והשטחים המסחריים 1,400 מ"ר.
על פי נתוני רשות המיסים בשנה האחרונה התצבעו בשכונה כ-10 עסקאות בסכום ממוצע של 2.53 מיליון שקל לדירה.
מקבוצת דן נמסר כי: "אנו מברכים על ההחלטה לאישור תוכנית המתאר של הועדה המקומית בעיר. פיתוח תחום הנדל"ן והשבחת הקרקעות שאנו מבצעים בתקופה האחרונה משקפים את האסטרטגיה הרחבה של הקבוצה המאמצת עוגני פיתוח חדשים, לצד חיזוק המשאבים הקיימים."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il