בני כלסי הודיע על סיום כהונתו כמנכ"ל תנופורט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> חדשות שוק ההון

בני כלסי הודיע על סיום כהונתו כמנכ"ל תנופורט


בני כלסי קרדיט צילום - ישראל הדרי
לאחר 6 שנות כהונה כמנכ"ל חב' הנדל"ן המניב תנופורט שבבעלות אנשי העסקים כידן דהרי וירון אדיב ולאחר שהביא את החברה להישגים יוצאי דופן הן בפן המיסחרי והן בפן הפיננסי הודיע המנכ"ל בשיתוף מלא ובהערכה רבה מצד הבעלים על סיום כהונתו

בני כלסי, מנכ"ל תנופורט הפורש, ציין: "עם תום תקופה דינמית ומלאת פעילות, קיבלתי החלטה לסיים את תפקידי בחברה, במהלך כהונתי הובלתי בחברה הליך ארוך, מורכב ומאתגר ביותר של הנפקת החברה בבורסה לצורך גיוס אג"ח.


ההנפקה הסתיימה בהצלחה יוצאת דופן. עם הבעת אמון בלתי מסוייגת של הגופים המשקיעים בחברה ובבעליה. אני פורש מתנופורט עם תחושת סיפוק עילאית על העשייה וההישגים בשנים שחלפו. ייצבנו את פעילות הנכסים, שיפרנו בהתמדה את ההכנסות והביצועים התפעוליים של כל אחד מנכסי החברה. הצגנו שיפור בהכנסות וברווחיות של בית הקירור (עליה של כ 40% ב NOI במהלך השנים), קידמנו הליכים ביורוקרטים מורכבים מול ועדות תכנון ורמ"י להסדרת שימושים והשבחה תכנונית של הנכסים בהצלחה רבה בשיתוף ובתמיכת הבעלים. אני נפרד מחברה שמאוד יקרה לליבי והיוותה לי בית שני.


כולי תקווה שמעבר לתרומתי המקצועית הצלחתי לתרום, ברמת הערכים, הצדק והתרבות הניהולית אותם שאפתי לקיים והיו נר לרגליי. ברצוני להודות לחבריי בעלי תנופורט כידן דהרי וירון אדיב על ההזדמנות ועל האמון הרב שניתן לי בתחילת דרכנו המשותפת להמשיך בתפקידי בשנתיים האחרונות. בטוחני כי כידן וירון שהפיכו רוח חדשה בחברה ימשיכו לעשות זאת בעתיד. מודה על תקופה מרתקת, שבמהלכה ביצענו מספר צעדים אסטרטגיים משמעותיים".

מבעלי תנופורט נמסר כי, "אנו מודים ומעריכים לחברנו בני כלסי על תרומתו להתפתחותה העסקית של החברה. בתקופת ניהולו הביא את החברה לשיגשוג כלכלי והצלחה רבה. אנו בטוחים שהדרך תאיר לו פנים ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו המקצועית".

תנופורט שפועלת בישראל מחזיקה כיום ב-15 נכסים מניבים ואסטרטגיים בכל רחבי הארץ וממוקדת בתחומי המסחר, הלוגיסטיקה, התעשייה, תחנות דלק, שירותי אחסנה בקרור.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il